Abdipaşa Mesire Alanı Nerede – Nasıl Gidilir?

Abdipaşa Mesire Alanı Nerede – Nasıl Gidilir?

Seyyahlar bu yazımızda sizlere Abdipaşa Mesire Alanı Nerede – Nasıl Gidilir?– Bartın Gezi Rehberi hakkında bilgiler vereceğiz.

Abdipaşa Mesire Alanı Nerede:

Bartın İli Ulus İlçesine Bağlı Abdipaşa Belediyesi sınırları içerisinde bulunan bu yer özellikle hafta sonları piknik yapmak için en ideal yerdir.

Abdipaşa Mesire Alanı Hakkında;

Abdipaşa Beldesi, Bartın-Karabük yolu ile Ulus-Kumluca yolunun kesiştiği kavşak üzerindedir. Bartın il merkezine 26 km, Karabük il merkezine 58 km, Ulus İlçesine 10 km uzaklıktadır. Bartın İli Ulus İlçesine Bağlı Abdipaşa Belediyesi üç köyün birleşmesiyle oluşmaktadır. Bu köyler, Abdipaşa, Kadıoğlu, Ulupınar Köyüdür.1994 yılında kurulan bu köyün Nüfusu 2605 olup 3685,70 hektar yüzölçümü sahiptir.

Abdipaşa Mesire Alanı yapılan yeni düzenlemelerle birlikte gelen misafirlere keyifli anlar yaşatmaktadır. Bir piknik alanında ne bulmak isterseniz buruda bulunmaktadır. Bank, Masalar, Çeşmeler, tuvalet vs. her donanım mevcuttur. Sizin yapmanız gereken evinizde hazırladığınız ürünleri getirmek olacaktır. Abdipaşa Mesire alanının en güzel yanlarından biri ise, ormanın içinde, çam ağaçları altında serin bir ortamının olmasıdır. Bu yüksek ağaçlar sizleri yaz sıcağından koruyor.

OKUMALISIN  Emendere Kaplıcası Nerede - Nasıl Gidilir?

Abdipaşa Mesire Alanına Nasıl Gidilir;

Bartın İli Ulus İlçesine Bağlı Abdipaşa Belediyesinde bulunan bu yer, Bartın-Karabük yolu ile Ulus-Kumluca yolunun kesiştiği kavşak üzerindedir.

 Bartın il merkezine 26 km, Karabük il merkezine 58 km, Ulus İlçesine 10 km uzaklıktadır.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.