Ada Beach Club Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – İstanbul

Ada Beach Club Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – İstanbul

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Ada Beach Club Nerede – Nasıl Gidilir- Giriş Ücreti – Çalışma Saatleri Hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Ada Beach Club, İstanbul ilinin Adalar ilçesi sınırları içerisinde Heybeliada sınırları içerisinde yer alır. Adanın güney kısmında bulunmaktadır. Çam ağaçlarından oluşan bir ormanın içerisinde Çam Limanı Koyu’nda yer almaktadır.

Ada Beach Club birbirinden güzel aktiviteler ile oldukça güzel vakit geçirebileceğiniz bir yapıya sahiptir. Günün yorgunluğunu atmak için seçebileceğiniz bir yerdir. Burası yeşil ile mavinin buluştuğu göz alıcı güzelliğe sahip, ayrıca piknik de yapabileceğiniz bir yerdir.

Heybeliada’da hafta sonu kaçamağı için dinlendirici ve eğlenceli bir şeyler arıyorsanız Ada Beach Club tam size göre. Cafe ve balık restoranı, mini golf turnuvası, plaj voleybolu ve tekne turuyla yemek ve aktiviteye dair tüm beklentilerinizi karşılayabilirsiniz.

               Ada Beach Club Giriş Ücretleri 2023               

Hafta içi………: 200 TL

Hafta sonu…..: 250 TL

                     Ada Beach Club Çalışma Saatleri                 

Bu ücretlerin içerisine şezlong, şemsiye, duş, tuvalet ve giyinme kabinleri dahildir. 0 – 12 yaş arası çocuklardan giriş ücreti alınmamaktadır.

Beach Club haftanın her günü 08.00-20.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Telefon: (0216) 351 17 70

GSM: 0 532 317 18 19 -0536 878 15 77

                           Ada Beach Club Nerede?                          

Ada Beach Club, İstanbul ilinin Adalar ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Heybeliada sınırları içerisinde yer alır. Adanın güney kısmında bulunmaktadır. Çam ağaçlarından oluşan bir ormanın içerisinde Çam Limanı Koyu’nda yer almaktadır.

                 Ada Beach Club’a Nasıl Gidilir?                       

Heybeliada İskelesi’nden ücretsiz motorlarla plaja gidiş – dönüş imkânı bulunmaktadır. (Gidiş 10.00’dan itibaren saat başı, dönüş 16.30′ dan itibaren)

Heybeliada’ya gitmenin tek yolu denizyoludur. Özellikle yaz aylarında gün içinde binlerce kişinin ziyaret ettiği adalara İstanbul’un çeşitli iskelelerinden çok sayıda sefer düzenlenmektedir. Heybeliada ada vapurlarının en işlek noktalarından birisidir. Heybeliada’ya İstanbul Deniz Otobüsü, Dentur, Turyol, Mavi Marmara, Prens Tur ve İstanbul Şehir Hatları ile ulaşabilirsiniz.

Ada Beach Club Eminönü’nden Gidecekler;

Eminönü’nden Heybeliada’ya gitmek isteyenler için iki ayrı seçenek vardır. Hem hafta içi hem de hafta sonu ulaşmak mümkündür.

İlk seçenek şehir hatlarında sefer yapan vapurlardır. Şehir hatları gece saat 12.00’ye kadar hizmet vermektedir. Gün içerisinde sık biçimde sefer düzenlemektedir. Eminönü-Adalar arası yaklaşık olarak 90 dakika sürmektedir.

İkinci seçenek ise Eminönü iskelesinden hareket eden Turyol firmasına ait olan vapurlardır. Turyol tekneleri sabah 09.00 ile akşam 19.00 saatleri arasında karşılıklı sefer düzenlemektedir.

 Kadıköy’den Gidecekler;

Kadıköy-Heybeliada arasında iki şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Şehir hatları vapurları ya da Turyol firmasını kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir hatları gece saat 12.00’ye kadar hizmet vermektedir. Turyol tekneleri sabah 09.00 ile akşam 19.00 saatleri arasında karşılıklı sefer düzenlemektedir.

 Bostancı’dan Gidecekler;

Heybeliada’ya ulaşımın en hızlı ve kolay güzergâh Bostancı iskelesidir. Bostancı iskelesinden ulaşım için birçok seçenek bulunmaktadır.

Şehir hatları vapurları ya da Mavi Marmara firmasını kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir hatları gece saat 12.00’ye kadar hizmet vermektedir. Mavi Marmara firmasına ait tekneler sabah 6.40’dan itibaren ortalama olarak bir saatte bir sefer yaparak bu hizmetini gece 00.15’e kadar sürdürmektedir.

Kartal’dan Gidecekler;

Heybeliada’ya Anadolu yakasından yakın güzergâh ise Kartal iskelesidir. Prens tur sabah 06.00 ile akşam 21,00 arasında çok sayıda karşılıklı sefer düzenlemektedir.

Bakırköy’den Gidecekler;

Heybeliada’ya uzak olan Bakırköy’den sefer düzenleyen tek firma Turyol’dur. Haftanın 7 günü sadece gidiş-dönüş tek sefer düzenlemektedir. Sabah gidiş akşam dönüş olarak düzenlenmiştir.

 Avcılar’dan Gidecekler;

Heybeliada’ya Avcılar ilçesinden sefer düzenleyen tek firma Dentur Avrasya’dır.  Dentur Avrasya firmasının gün içinde sadece gidiş-dönüş olmak üzere, 09.15’te kalkan vapurun Heybeliada’dan kalkış saati ise 17,30 olarak belirlenmiştir.

 Yalova’dan Gidecekler;

Heybeliada’ya Yalova ilinden sefer düzenleyen tek firma Dentur Avrasya’dır. Bu firmanın 10.30-18.10 şeklinde düzenlemiş olduğu tek bir seferle Heybeliada’ya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.