Anasayfa / Ankara / Afganistan Ankara Büyükelçiliği Nerede – Nasıl Gidilir?

Afganistan Ankara Büyükelçiliği Nerede – Nasıl Gidilir?

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere  Afganistan Ankara Büyükelçiliği Nerede – Nasıl Gidilir? Afganistan Büyükelçiliği hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Afganistan Ankara Büyükelçiliği Hakkında;

Büyükelçilikler Her ülkede olduğu gibi Ülkelerin Başkentlerinde bulunmaktadır. Ülkemizde Afganistan Büyükelçiliği, Başkent Ankara’da bulunmaktadır Afganistan Büyükelçiliği’nin görevi, Türkiye Cumhuriyeti ile Afganistan ülkesi arasındaki ilişkileri yönetmektedir. Türkiye’deki en yetkili birimi olmakla birlikte Afganistan’a gitmek isteyen, ticari veya turistik vize işlemlerini, yeşil kart taleplerini alan ve sonuca bağlayan bir yerdir.

-Büyükelçilikler Randevu ile çalışmaktadır.

-Vize işlemleri Başvuru sonuçları En az 1 ay sürüyor (seyahat etmeden 2-3 ay önce vize işlemlerini yapmanızı öneriyoruz)

Afganistan Ankara Büyükelçiliği Nerede;

Ankara İlinin Çankaya ilçesinde bulunan bu yer, Cinnah Caddesi üzerinde bulunmaktadır.

Afganistan Ankara Büyükelçiliği Çalışma Saatleri;

Hafta içi her gün Saat: 09.00-15.00 saatleri  arasında hizmet vermektedir.

Dini Bayramlar ve Resmi Tatillerde Kapalıdır.

Afganistan Ankara Büyükelçiliği İletişim Bilgileri;

Adres: Cinnah Caddesi No: 88 Çankaya-Ankara

Telefon:  +90 312 442 25 23

Afganistan Ankara Büyükelçiliği’ne Nasıl Gidilir;

Ankara İlinin Çankaya ilçesinde bulunan bu yer, Cinnah Caddesi üzerinde bulunmaktadır.

OKUMALISIN  Yıldız Sarayı Nerede - Nasıl Gidilir - Giriş Ücreti - Ziyaret Saatleri?

Afganistan Büyükelçiliğine gitmek için;

Havayolu ile Gelecekler,

Esenboğa Havaalanında indikten sonra Belediye Otobüsü veya Havaş ile Kızılay’a kadar gelebiliyorsunuz. Kızılay’dan Güvenpark önünden Kalkan 413 Nolu Altınpark-Çankaya yönüne giden otobüslere binerek Atakule-Botanik Parkı durağında indikten sonra yürüme mesafesindedir.

Demiryolu ile Gelecekler,

Ankara Tren Garında indikten sonra, hemen önünden kalkan Sıhilye veya Ulus yönüne giden dolmuşlara binerek Ulus veya Sıhhiye’ye gelmelisiniz. Buradan Kalkan 413 Nolu Altınpark-Çankaya yönüne giden otobüslere binerek Atakule-Botanik Parkı durağında indikten sonra yürüme mesafesindedir. Ya da Tren garı önünde bulunan taksi yardımıyla 10 dakika içerisinde gidebilişiniz.

Karayolu ile Gelecekler,

Kendi aracınızla gidecekseniz eğer, Ulus-Sıhhiye-Kızılay-Bakanlıklar yönünde ilerledikten sonra Kuğulu Park tünelinden devam ederek Cinnah Caddesi boyunca devam ediniz. Elçilik binası bu yol üzerinde 88 numaralı binadadır.

Otobüs ile Gidecekler,

Ulus-Sıhhiye-Kızılay duraklarından Kalkan Kalkan 413 Nolu Altınpark-Çankaya yönüne giden otobüslere binerek Atakule-Botanik Parkı durağında indikten sonra yürüme mesafesindedir.

Metro ile Gelecekler,

Ulus-Sıhhiye-Kızılay istasyonunda indikten sonra Kalkan Kalkan 413 Nolu Altınpark-Çankaya yönüne giden otobüslere binerek Atakule-Botanik Parkı durağında indikten sonra yürüme mesafesindedir.

OKUMALISIN  Kapri Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücretleri 2021 – Balıkesir

-Navigasyon ile gelmek isteseniz, Altta yerleştirdiğimiz haritayı kullanarak kolay bir şekilde gelebilirsiniz.

 

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

Bakmadan Geçme

Şile Saklıgöl Nerede – Nasıl Gidilir – Kahvaltı – Piknik – İstanbul

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Şile Saklıgöl Nerede – Nasıl Gidilir –  Kahvaltı – Piknik & Mangal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir