Anasayfa / GEZİLECEK YERLER / Akçakese Plajı Nerede – Nasıl Gidilir?

Akçakese Plajı Nerede – Nasıl Gidilir?

Seyyahlar bu yazımızda sizlere Akçakese Plajı Nerede – Nasıl Gidilir? İstanbul Gezi Rehberi hakkında bilgiler vermeye çalışacağım.

Akçakese Plajı Nerede;

Akçakese Plajı, İstanbul ilinin Şile ilçene bağlı bir sahil mahallesidir. İstanbul’a 60 km- Şile’ye 17 km mesafede Şile-Ağva yolu üzerinde yer almaktadır.

Akçakese Plajı Hakkında;

İstanbul’un yoğun iş temposundan Trafiğinden gürültüsünden kurtulup kafa dinlemek isteyenler için günü birlik gideli bilinecek Temiz Denizi ve Kumsalı güzel bir yerdir. İster günü birlik gidebilir isterseniz pansiyon ve apart otelde konaklamalı gidebileceğiniz bir yerdir. Plajı Kumludur, yer yer önünüze kum-Çakıl karışık yerleri denk gelebilir. Hafta sonları İstanbul’a yakın olduğu için çok fazla kalabalık oluyor. Hafta içi giderseniz gayet sakindir. Şezlong ve şemsiye kiralama imkânına sahipsiniz.

Akçakese Plajı Giriş Ücreti;

Kişi başı ücret alınmıyor fakat aracınız ile girecekseniz eğer; Plajın kenarında 2 adet otopark var.

  1. oradaki pansiyona ait Fiyatı 40 TL ve içerisinde duş/ WC /kabin kullanabiliyorsunuz. Pansiyondan Şemsiye-Şezlong kiralama imkanınız bulunuyor.
  2. Otopark ise 30 TL sadece aracı park ediyorsunuz. (2019 yılı)
OKUMALISIN  Haymana Medrese Kaplıcası Nerede- Nasıl Gidilir?

Akçakese Plajı Kamp;

Bu plajda Kamp kurmak istiyorsanız, akşamüzeri sizlerden ayrı bir ücret alınıyor 2019 yılı için 60 TL Alınmaktaydı. Kamp yerinde WC ve duş imkânları bulunmaktadır.

Akçakese Plajı’na Nasıl Gidilir;

Akçakese Plajı, İstanbul ilinin Şile ilçene bağlı bir sahil mahallesidir. İstanbul’a 60 km- Şile’ye 17 km mesafede Şile-Ağva yolu üzerinde İmrenli- yakınlarında yer almaktadır.Altta bulunan haritadan navigasyon yardımıyla ulaşabilirsiniz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

Bakmadan Geçme

Başkonuş Yaylası Nerede – Nasıl Gidilir?

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Başkonuş Yaylası Nerede – Nasıl Gidilir? – Piknik Alanları – Kamp alanları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir