Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa / Ege Bölgesi / Aliağa Polis Plajı Nerede-Nasıl Gidilir?

Aliağa Polis Plajı Nerede-Nasıl Gidilir?

Seyyahlar bu yazımızda sizlere Aliağa Polis Plajı Nerede-Nasıl Gidilir? – İzmir Gezi Rehberi hakkında bilgiler vereceğiz.

Aliağa Polis Plajı

Aliağa Polis Plajı İzmir ilinin Aliağa ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. İzmir’den 66 km uzaklıkta Yalı Mahallesi bölgesinde bulunmaktadır.

Plajın yaklaşık olarak 4 km uzunluğu bulunmaktadır. Özel İdare, Askeri Kamp, Polis Plajı ve Özel İşletmelere tahsis edilen alanlar plajın büyük bir bölümünü kaplaması nedeniyle halka açık olan yerler sınırlıdır. Plaj iri taneli kumdan oluşmaktadır. Deniz suları genellikle yosunlu ve bulanıktır. Burası özellikle çocuklu aileler tarafından ilgi görmektedir. Ayrıca kent merkezinden ve çevre illerden günübirlik gelen turistleri ağırlamaktadır.

Aliağa Polis Plajı Nerede ve Nasıl Gidilir?

Aliağa Polis Plajı İzmir ilinin Aliağa ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. İzmir’den 66 km uzaklıkta Yalı Mahallesi bölgesinde bulunmaktadır.

Buraya toplu taşıma ya da hususi araç ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir Merkezinden sürekli olarak şehir içi minibüsler çalışmaktadır. İZBAN’ın Aliağa istasyonu önünden kalkan plaj minibüsleriyle rahatlıkla ulaşılabilir.

OKUMALISIN  Kristal Teras Nerede-Nasıl Gidilir?

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

Bakmadan Geçme

Sahabiye Medresesi ve Çeşmesi Nerede – Nasıl Gidilir?

Seyyahlar bu yazımızda sizlere Sahabiye Medresesi ve Çeşmesi Nerede – Nasıl Gidilir?  hakkında bilgiler vermeye çalışacağım. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.