Altınözü Zeytin Cam Seyir Terası Nerede – Nasıl Gidilir?

Altınözü Zeytin Cam Seyir Terası Nerede – Nasıl Gidilir?

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Altınözü Zeytin Cam Seyir Terası Nerede – Nasıl Gidilir? Hatay Gezilecek Yerler Hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Cam Seyir Terası, Hatay ilinin Altınözü ilçe sınırlarında bulunmaktadır. Hatay ilinin tek cam terası olma özelliğini taşıyan bu yer Altınözü Kaymakamlığı, Belediyesi ve DOGAKA işbirliği ile yapılmıştır.

Altınözü Zeytin Cam Seyir Terası Hakkında;

Altınözü Cam Seyir Terası, 15 Temmuz Milli İrade Parkı Beyazdere Vadisi üzerinde bulunuyor. Yerden yüksekliği 75 metre, uzunluğu 16 metredir. 8 milimetre ve 3 Kat üzerine Özel imal edilen camları bulunuyor. Çelik levhalar üzerine yerleştirilen bu camlar oldukça sağlam gözükmektedir. Cam Terasa çıktığınızda Eşsiz doğa manzarası sizleri bekliyor.

Cam Terasın olduğu yerde ve Hemen alt kısmında Kafeler bulunuyor. Burada oturabilir çay – kahve içebilir bir şeyler yiyebilirsiniz.  Çocuklu aileler için hem dinlenmek için Kapalı kamelyeler, oyun parkları, Salıncak bulunmaktadır. Çocuklarınız ile gelebileceğiniz adrenalin dolu bir yerdir.

Altınözü Zeytin Cam Seyir Terası Giriş Ücreti;

Cam Seyir Terasına Giriş Ücreti; Tam 2 TL,

OKUMALISIN  Ayayorgi Koyu ve Plajı Nerede – Nasıl Gidilir?

Öğrenci, şehit yakınları ve gazilere giriş Ücretsizdir.

Altınözü Zeytin Cam Seyir Terası Ziyaret Saatleri;

Cam Seyir Terasına Sabah 08.00 itibari ile girebilirsiniz.

Altınözü Zeytin Cam Seyir Terası İletişim Bilgileri;

Adres: Yenişehir, Mehmet Dönmez Caddesi Altınözü-Hatay

Tel: 0326 311 30 57

Altınözü Zeytin Cam Seyir Terası’na Nasıl Gidilir?

Cam Seyir Terası, Hatay ilinin Altınözü ilçe sınırlarında 15 Temmuz Milli İrade Parkı Beyazdere Vadisi üzerinde bulunmaktadır. Şahsi aracı ile gidecekler altta yerleştirdiğimiz harita yardımı ile kolayca ulaşabilirler.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.