Altuncan Hatun Kadınlar Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti

Altuncan Hatun Kadınlar Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti

Sevgili Gezginler yazımızda Altuncan Hatun Kadınlar Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Şemsiye & Şezlong – Giriş Ücreti hakkında bilgiler vereceğiz.

           Altuncan Hatun Kadınlar Plajı Nerede?             

Plaj, Antalya ilinin Finike ilçe sınırlarında Kale mahallesi mevkiinde bulunur. Finike ilçesinin en güzel koylarından olan Barbaros Hayretin Koyu, doğal yapısı korunarak kadınlara özel plaj haline geline getirilmiştir. Belediye tarafından işletilmektedir.

Plaj, 8,4 hektarlık bir alanda kurulu kır kahvesi, büfe, mescit, tuvaletler, duş üniteleri, soyunma kabinleri, şemsiye, şezlong, Güneşlenip denize girmelerini sağlayacak 3 adet iskele rekreasyon alanları ve 26 araçlık otopark bulunmaktadır.

Kadınlar Plajı’nda, yüzer havuz sistemi adı verilen ve yüzme bilmeyenlerin ve çocukların rahatlıkla denize girebileceği bir düzen kuruludur. Kadınlar Plajı sunduğu bu güzel imkânlarla 5 yıldızlı otel konforuyla yerli ve yabancı bayan turistleri de ağırlıyor.

Altuncan Hatun Kadınlar Plajı Giriş Ücreti

2023 Yılı itibari ile Kişi Başı 50 TL

               Kadınlar Plajı Çalışanlar Kadın mı?             

Kadınlar Plajı’nda cankurtaran, özel güvenlik ve temizlik görevlilerinin tamamı kadınlardan oluşmakta. Ayrıca, Bayanlar 9 yaşına kadar olan erkek çocuklarıyla birlikte bu plajdan yararlanabilirsiniz. Ayrıca Kadınlar Plajında erkek yok, bütün çalışanlar bayan.

      Altuncan Hatun Kadınlar Plajı’na Nasıl Gidilir?     

Plaj, Antalya ilinin Finike ilçe sınırlarında Kale mahallesi mevkiinde bulunur.

Finike-Turunçova ve Hasyurt, Kumluca, Elmalı ve Demre’den Finike Kadınlar Plajı’na 08.00-19.00 saatleri arasında iki saatte bir araç kalkmaktadır.

Plajdan ilçelere dönüş ise saat 08.30-19.30 saatleri arasında yine iki saatte bir olarak servis planlaması yapılıştır.

Kendi aracı ile gidecekler Demre Finike karayolu üzerinde bulunan bu plaj Finike kalesinin karşı kısmında, Finike Marinanın 200 metre ilerisindedir.

Antalya – Finike arası 130 Km. Bu mesafe arabayla yaklaşık olarak 2 saat

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.