Anasayfa / Akdeniz Bölgesi / Altuncan Hatun Kadınlar Plajı Nerede-Nasıl Gidilir?

Altuncan Hatun Kadınlar Plajı Nerede-Nasıl Gidilir?

Seyyahlar bu yazımızda sizlere Altuncan Hatun Kadınlar Plajı Nerede-Nasıl Gidilir? – Antalya Gezi Rehberi hakkında bilgiler vereceğiz.

Altuncan Hatun Kadınlar Plajı Nerede;

Antalya ilinin Finike ilçe sınırlarında kale mahallesi mevkiinde bulunur. Finike ilçesinin en güzel koylarından olan Barbaros Hayretin Koyu Mesire alanı, doğal yapısı korunarak, Altuncan Kadınlar Plajı ismiyle kadınlara özel plaj haline geline getirilmiştir.

Altuncan Hatun Kadınlar Plajı Hakkında;

Altuncan Hatun Kadınlar Plajı, 8,4 hektarlık bir alanda kurulu kır kahvesi, büfe, mescit, tuvaletler, duş üniteleri, soyunma kabinleri, şemsiye, şezlong, Güneşlenip denize girmelerini sağlayacak 3 adet iskele rekreasyon alanları ve 26 araçlık otopark bulunmaktadır.

Altuncan Hatun Kadınlar Plajı’nda, yüzer havuz sistemi adı verilen ve yüzme bilmeyenlerin ve çocukların rahatlıkla denize girebileceği bir düzen kuruludur. Altuncan Hatun Kadınlar Plajı sunduğu bu güzel imkânlarla 5 yıldızlı otel konforuyla yerli ve yabancı bayan turistleri de ağırlıyor.

Kadınlar Plajı Çalışanlar Kadın mı?

Kadınlar Plajı’nda cankurtaran, özel güvenlik ve temizlik görevlilerinin tamamı kadınlardan oluşmakta. Ayrıca, Bayanlar 9 yaşına kadar olan erkek çocuklarıyla birlikte bu plajdan yararlanabilirsiniz. Ayrıca Kadınlar Plajında erkek yok, bütün çalışanlar bayan.

OKUMALISIN  Tillo Tabiat Parkı Nerede-Nasıl Gidilir?

Altuncan Hatun Kadınlar Plajı’na Nasıl Gidilir;

Antalya ilinin Finike ilçe sınırlarında kale mahallesi mevkiinde bulunur.

Finike-Turunçova ve Hasyurt, Kumluca, Elmalı ve Demre’den Finike Kadınlar Plajı’na 08.00-19.00 saatleri arasında iki saatte bir araç kalkmaktadır.

Plajdan ilçelere dönüş ise saat 08.30-19.30 saatleri arasında yine iki saatte bir olarak servis planlaması yapılıştır.

Kendi aracı ile gidecekler Demre Finike karayolu üzerinde bulunan bu plaj Finike kalesinin karşı kısmında, Finike Marinanın 200 metre ilerisindedir.

Antalya – Finike arası 130 Km. Bu mesafe arabayla yaklaşık olarak 2 saat

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

Bakmadan Geçme

Şile Saklıgöl Nerede – Nasıl Gidilir – Kahvaltı – Piknik – İstanbul

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Şile Saklıgöl Nerede – Nasıl Gidilir –  Kahvaltı – Piknik & Mangal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir