Ankapark – Wonderland Eurasia Bayram Kampanyası

Ankapark – Wonderland Eurasia Bayram Kampanyası

Seyyahlar bu yazımızda sizlere Ankapark – Wonderland Eurasia Bayram Kampanyası – Ankara Gezi Rehberi hakkında bilgiler vereceğiz.

Ankapark – Wonderland Eurasia Bayram Kampanyası

Avrasya’nın en büyük tema parkına, pazartesi günleri hariç her gün 5 TL ile giriş yapabilirsiniz. Tema Parka giriş yaptıktan sonra, dilerseniz bilekliklerinize yükleme noktalarından bakiye yükleyerek eğlence ünitelerini kullanabilirsiniz.

Bayram Boyun Açılış – Kapanış Saatleri: 11:00 – 24:00

Günlük Sınırsız Giriş;

Haftanın her günü; ₺50

Günlük Sınırsız Eğlence Ünitesi Kullanımı haftanın her günü 50 TL’dir. Günlük Sınırsız Giriş yaparak tüm eğlence ünitelerinden sınırsız faydalanabilirsiniz.

Not: Sınırsız Fiyatlara Açık ve Kapalı GoKart, Dijital VR Üniteler, Toddler Soft Play ve Dijital Hurricane dahil değildir.

Fast Pass ₺50

Tema Parkın en sevilen eğlence ünitelerinin girişlerinde sıra beklemeden size öncelik tanıyan Fast Pass ile eğlenceyi bekletmeyin!

Ücretsiz Girişler:

0-2,99 yaş grubu çocuklar için tema parkımız ücretsizdir.

Birinci derece şehit yakınları tema parkımıza ücretsiz giriş yapabilmektedir.

Ankapark – Wonderland Eurasia Nerede – Nasıl Gidilir?

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.