Ankara – Sincan – Etimesgut – Eryaman Kadınlara Özel Yüzme Havuzları

Ankara – Sincan – Etimesgut – Eryaman Kadınlara Özel Yüzme Havuzları

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Ankara – Sincan – Etimesgut – Eryaman Kadınlara Özel Yüzme Havuzları hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

1- Eryaman Göktürk Aile Yaşam Merkezi Yüzme Havuzu

Göktürk Aile Yaşam ve Eğitim Merkezi, İçerisinde squash (duvar tenisi), bowling salonu ve fitness merkezi, kuaför-güzellik merkezi, yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, Türk ve Fin Hamamı bulunan spor kompleksi şeklinde tasarlanmış bir tesistir. Yüzme havuzu seansları bayanlar için hafta içi belirli gün ve saatlerde girebilmektedir.

Eryaman Göktürk Aile Yaşam Merkezi Yüzme Havuzu Hafta içi Kadınlar için Belirtilen Gün ve Saat aralıkları şu şekildedir.

Pazartesi             : 15.00-22.00

Salı                         : 09.00-15.00

Çarşamba           :15.00-22.00

Perşembe          : Tesis Tamamen Kapalı

Cuma                    : 09.00-15.00

Cumartesi-Pazar : Karma

Belirtilen Gün ve saatte gidilirsiniz. Gitmeden önce (Bu Günlerin değişebileceğini düşünerek alt kısımda yazdığımız irtibat numarasından arayarak gitmeden önce bilgi almanızı tavsiye ederiz)

Adres: Göksu Mahallesi Erzurum Kongresi Caddesi Eryaman Etimesgut

Telefon: 0312 280 10 46-49

2- Eryaman Life House Yüzme Havuzu

Yüzme havuzu 2 kulvarlı olup yaklaşık 5 metre eninde ve 20 metre uzunluğundadır. Saat 08.00 da açılan bu tesis akşam 22.00’y kadar hizmet vermektedir.

Eryaman Life House Yüzme Havuzu Salı günleri Kadınlara aittir(Bu Günlerin değişebileceğini düşünerek alt kısımda yazdığımız irtibat numarasından arayarak gitmeden önce bilgi almanızı tavsiye ederiz)

Eryaman Life House Yüzme Havuzu Adres ve İletişim Bilgileri:

Adres: Eryaman Mahallesi Samsun 19. Mayıs Caddesi No: 19 Eryaman Etimesgut

Telefon: 0 (312) 279 30 91/92

3- Eryaman Olimpik Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi

Yüzme havuzunda, dinlenme alanları, modern duşlar, kafeterya gibi hizmetler bulunmaktadır. Hem spor yapabilir hem de havuzun keyfini çıkartabilirsiniz. Olimpik Yüzme Havuzunda eğitimli ve bilgili öğretmenler eşliğinde yüzme kursu da verilmektedir.

Eryaman Olimpik Yüzme Havuzu Cumartesi günleri Kadınlara aittir(Bu Günlerin değişebileceğini düşünerek alt kısımda yazdığımız irtibat numarasından arayarak gitmeden önce bilgi almanızı tavsiye ederiz)

Adres: Altay Mah. Eryaman 1. Etap Şht. Mehmet Çavuş Cd. Eryaman Etimesgut

Telefon: 0 312 281 42 08

              4Etimesgut Yüzme Havuzu           

Yüzme Havuzu Yarı olimpik standartlarda 24 m eninde 75 m uzunluğunda ve 13 m eninde 25 metre uzunluğunda,  1,55-2,40 metre derinliğinde havuzlar bulunmaktadır. Ayrıca, 50 cm derinliğinde çocuk havuzu bulunmaktadır.

Etimesgut Yüzme Havuzu Salı, Perşembe tüm gün ve cumartesi (öğleden sonra) bayanlara aittir(Bu Günlerin değişebileceğini düşünerek alt kısımda yazdığımız irtibat numarasından arayarak gitmeden önce bilgi almanızı tavsiye ederiz)

Adres: İstasyon Mah. Alparslan TÜRKEŞ Sok. No:29 (Belediye Oteli Yanı) Etimesgut

Telefon: 0 312 244 92 04

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments