Antalya Ters Ev Aksiyon Parkı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti

Antalya Ters Ev Aksiyon Parkı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Antalya Ters Ev Aksiyon Parkı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Ziyaret Saatleri ve Aksiyon Park alanı içindeki alanlar hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

                      Ters Ev Aksiyon Parkı Nerede?                   

Ters Ev Aksiyon Parkı, Antalya ilinin Muratpaşa İlçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. 2016 yılında hizmet vermeye başlayan Ters, ev 300 metrekarelik araziye 85 metrekarelik bir alanı kapsayacak şekilde inşa edilmiştir.

Eve ziyarete gelenler kapıdan içeri girince oldukça şaşkınlık yaşıyorlar. Çünkü mutfak mobilyalarına, beyaz eşyalardan tuvalet ve banyo dolaplarına, yatak odasından oturma gruplarına kadar her şey taban yerine tavan kısmında duruyor.

Fotoğraf tutkunları başta olmak üzere Ters Ev’in iç mimarisini merak edenler, tesisi görmeye geliyor. Mimari açıdan marjinal olarak adlandırılan Ters Ev, hatıra fotoğrafı çektirmek isteyenlerle dolup taşıyor.

Birçok kişinin ziyaret ettiği bu ev, 6 ayda bir dekorasyonunu değiştiriliyor. Son değişikliklerle çocuklara yönelik bir alan da eklenmiştir. Bu sayede çocuklu ailelerin buraya olan ilgisi de artırılmıştır.

Çekilen fotoğrafların farklı olması için dekorasyonuna önem vermektedir. Yolunuz buraya düşerse sevdiklerinizle birlikte mutlaka gidip bu evi ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

            Ters Ev Aksiyon Parkı Ziyaret Saatleri             

Ters Ev Aksiyon Parkı, Haftanın yedi günü 09.00- 20.00 saatleri arasında ziyarete açıktır.

    Ters Ev Aksiyon Parkı Giriş Ücreti 2024 yılı    

Yetişkin….120 TL

Öğrenci. ….100 TL

0-4 Yaş Ücretsizdir.

     Ters Ev Aksiyon Parkı Açılış/Kapanış Saatleri 

Hafta içi 10.00 – 18.00

Hafta sonu 10.00 – 19.00 saatleri arası hizmet vermektedir.

           Ters Ev Aksiyon Parkı’na Nasıl Gidilir?       

Antalya ilinin Muratpaşa İlçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Bu bölgeye toplu taşıma veya hususi aracınızla rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Toplu Taşıma İle Gidecekler; 

Merkezden kalkan 511 nolu otobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Antalya Merkeze 30 dakika uzaklıktadır.  Havaalanına ise 10 km uzaklıkta bulunur. Havaalanından servisler veya ticari taksi ile gidebilirsiniz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.