Antalya Ters Ev Aksiyon Parkı Nerede-Nasıl Gidilir?

Antalya Ters Ev Aksiyon Parkı Nerede-Nasıl Gidilir?

Seyyahlar bu yazımızda sizlere Antalya Ters Ev Aksiyon Parkı Nerede-Nasıl Gidilir? – Antalya Gezi Rehberi hakkında bilgiler vermeye çalışacağım.

Antalya Ters Ev Aksiyon Parkı

Ters Ev Aksiyon Parkı Antalya ilinin Muratpaşa İlçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Muratpaşa ilçesinin Güzeloba Mahallesi’nde bulunur. Ters ev 300 metrekarelik araziye 85 metrekarelik bir alanı kapsayacak şekilde inşa edilmiştir.  Ters ev 2016 yıllında hizmette açılmıştır.

Eve ziyarete gelenler kapıdan içeri girince oldukça şaşkınlık yaşıyorlar. Çünkü mutfak mobilyalarına, beyaz eşyalardan tuvalet ve banyo dolaplarına, yatak odasından oturma gruplarına kadar her şey taban yerine tavan kısmında duruyor. Fotoğraf tutkunları başta olmak üzere Ters Ev’in iç mimarisini merak edenler, tesisi görmeye geliyor. Mimari açıdan marjinal olarak adlandırılan Ters Ev, hatıra fotoğrafı çektirmek isteyenlerle dolup taşıyor.

Birçok kişinin ziyaret ettiği bu ev, 6 ayda bir dekorasyonunu değiştiriliyor. Son değişikliklerle çocuklara yönelik bir alan da eklenmiştir. Bu sayede çocuklu ailelerin buraya olan ilgisi de artırılmıştır. Çekilen fotoğrafların farklı olması için dekorasyonuna önem vermektedir. Yolunuz buraya düşerse sevdiklerinizle birlikte mutlaka gidip bu evi ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

OKUMALISIN  Siirt Gezi Rehberi Nerede - Nasıl Gidilir?

Ters Ev Aksiyon Parkı Ziyaret Saatleri

Ters Ev Aksiyon Parkı, Haftanın yedi günü 09.00- 20.00 saatleri arasında ziyarete açıktır.

Ters Ev Aksiyon Parkı Giriş Ücreti

Ters Ev Aksiyon Parkı giriş ücreti 15 TL’dir.

Ters Ev Aksiyon Parkı Nerede, Nasıl Gidilir?

Ters Ev Aksiyon Parkı Antalya ilinin Muratpaşa İlçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Muratpaşa ilçesinin Güzeloba Mahallesi’nde bulunur.

Bu bölgeye toplu taşıma veya hususi aracınızla rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Buraya ulaşmak için özel aracınızla tabelalar yardımıyla ya da Lc 07 ve Kundu oteller bölgesine giden tüm araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehirlerarası otobüslerle gelenler otogardan TC93, TL94 numaralı otobüslerden birine binerek Güzeloba durağında inip buraya ulaşabilirsiniz. Ters Ev Aksiyon Parkı Antalya Merkeze 30 dakika uzaklıktadır.  Havaalanına ise 10 km uzaklıkta bulunur. Havaalanından servisler veya ticari taksi ile gidebilirsiniz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.