Anasayfa / Akdeniz Bölgesi / Antalya’da Bulunan En İyi Kadınlar Plajları

Antalya’da Bulunan En İyi Kadınlar Plajları

Seyyahlar bu yazımızda sizlere Antalya’da Bulunan En İyi Kadınlar Plajları – Antalya Gezi Rehberi hakkında bilgiler vereceğiz.

Antalya’da Bulunan En İyi Kadınlar Plajları;

Akdeniz sahili boyunca uzanan Antalya, turkuaz renkli denizleri, tarihi mirası, doğal güzellikleri, zengin su altı güzellikleri, Muhteşem Denizi ve Doğası, uçsuz bucaksız sahilleri ve eşsiz koylarıyla Türkiye’nin turizm cennetidir. Antalya’da birbirinden güzel plajlar bulunuyor. Ama Kadınlara özel plaj neredeyse çok az. Sizlere bu yazımızda Antalya’da bulunan Kadınlar Plajları Hakkında Bilgiler vermeye çalışacağız.

Kadınlar Plajına Giriş Ücretleri? Kadınlar Plajında Erkekler mi çalışıyor? Kadınlar Plajına Çocuklar Girebiliyor mu? Aklınızdaki tüm sorular için makalemizi okuyunuz. .

1-Sarısu Kadınlar Plajı Hakkında;

Sarısu Kadınlar Plajı, Antalya ilinin Konyaaltı – Kemer Karayolunda 77 dönüm üzerine kurulu 400 metre sahil uzunluğu, 300 şezlong, 150 şemsiye, 150 sehpa, duş, tuvalet ve soyunma kabinleri, mangal ve piknik için özel yerler, Tas mangallar ve büyük piknik masalar, bulaşık yıkama yerleri, çocuklar için oyun parkları bulunur. Ayrıca, Kadınlar Plajı bünyesinde, kebap evi, balık evi, kır bahçesi, sahil büfe, market, spor parkı ve mescit bulunmaktadır. Sarısu Kadınlar Plajı Nerede-Nasıl Gidilir?

2- Altuncan Hatun Kadınlar Plajı Hakkında;

Antalya ilinin Finike ilçe sınırlarında kale mahallesi mevkiinde bulunur. Finike ilçesinin en güzel koylarından olan Barbaros Hayretin Koyu Mesire alanı, doğal yapısı korunarak, Altuncan Kadınlar Plajı ismiyle kadınlara özel plaj haline geline getirilmiştir. Altuncan Hatun Kadınlar Plajı Nerede-Nasıl Gidilir?

3- Aysultan Kadınlar Plajı Hakkında;

OKUMALISIN  Malazgirt Kalesi Nerede – Nasıl Gidilir?

Alanya ve Gazipaşa ilçelerinin arasında Uğrak mevkiinde yer alan bayan misafirler için ücretsiz servis imkânıyla yaralanabileceği güzel bir yerdir. Aysultan Plajı, doğal güzelliği, tertemiz plajı, seyir terası, sunduğu ücretsiz servis imkânıyla kadınlara hizmet vermektedir. Plajda yiyecek içecek alabileceğiniz büfe bulunuyor, Plajın güvenlik görevlisi, servisçisi, yemekçisi yani bütün çalışanları da bayan.  Gelen misafirleri plajın girişinden plaja kadar golf aracı gibi araçlarla götürüyor. Aysultan Kadınlar Plajı Nerede-Nasıl Gidilir?

4- Topçam Kadınlar Plajı Hakkında;

Antalya ilinin Konyaaltı ilçesinde Konyaaltı sahilinin hemen ilerisinde yeni yapılan bu plaj, Kızılçam ormanlarıyla hem piknik yapabileceğiniz hem de denize girebileceğiniz güzel bir alandır.  Topçam Plajının hemen yanı başında yeni açılan bu plaj, Topçam plajıyla-Konyaaltı sahiliyle aynı konumdadır. Kızılçam ormanlarının yanı başında doğayla iç içe olacağınız bu güzel alanda keyifli anlar sizleri bekliyor. Genelde kum ağırlıklı olan sahiliyle yer yer çakıl kum karışımına denk gelebilirsiniz. Topçam Kadınlar Plajı Nerede-Nasıl Gidilir?

 

 

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

Bakmadan Geçme

Şile Saklıgöl Nerede – Nasıl Gidilir – Kahvaltı – Piknik – İstanbul

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Şile Saklıgöl Nerede – Nasıl Gidilir –  Kahvaltı – Piknik & Mangal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir