Ayrı Gezegen Cam Terası Nerede – Nasıl Gidilir?

Ayrı Gezegen Cam Terası Nerede – Nasıl Gidilir?

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere  Ayrı Gezegen Cam Terası Nerede – Nasıl Gidilir? Kocaeli’de Gezilecek Yerler Hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Ayrı Gezegen Cam Terası Nerede;

Ayrı Gezegen Cam Terası, Kocaeli ilinin Kartepe ilçe sınırlarında bulunmaktadır. 460 m2 lik bir alan içerisinde yapılan bu tesiste Cam Terasının kapladığı alan 100 m2 civarındadır. Bu büyüklüğü ile Ülkemizin ve Avrupa’nın En Büyük Cam Terası olma özelliğinin elinde bulunduruyor.

 2019 yılının Kasım ayında kapılarını halka açan Cam Terasının yerden yüksekliği 185 metredir. Bu yükseklikten baktığınızda Kartepe’nin Maşukiye’nin Muhteşem bir manzara sizleri bekliyor. Ayrıca Sapanca Gölünün bir kısmınıda görebiliyorsunuz.

Ayrı Gezegen Cam Teras içerisinde Restoran Bölümü bulunmaktadır. Burada Kahvaltı yapma imkanı bulunuyor. Hafta sonu için hem keyifli bir gezi hemde Kartepenin bu güzel manzarası eşliğinde Kahvaltı yapma imkanı bulunuyor.

Ayrı Gezegen Cam Terası Giriş Ücreti;

Cam Terasa Giriş Ücreti; 10 TL’dir.

Grup Halinde Gelenlerden 6 TL ücret alınmaktadır.

Ayrı Gezegen Cam Terası İletişim Bilgiler;

Adres: Maşukiye mahallesi, Kartepe Caddesi numara: 179, Kartepe/Kocaeli

OKUMALISIN  Tokatlı Kanyonu Zipline Nerede - Nasıl Gidilir - Fiyatları?

Tel: 0537 526 61 99

Ayrı Gezegen Cam Terası Açılış-Kapanış Saatleri;

Cam Terası, Sabah 09.00’da kapılarını açıyor. Akşam Saat 18.00’da Kapanıyor.

Ayrı Gezegen Cam Terasına Nasıl Gidilir;

Ayrı Gezegen Cam Terası, Kocaeli ilinin Kartepe ilçe sınırlarında bulunmaktadır. Kartepe Kayak Merkezi üzerinde bulunan bu yer, Kayak Merkezine 20 dk. Maşukiye’ye 15 dk. Uzaklıktadır. Maşukiye’ye kadar geldiğinizde buradan Kartepe Caddesine doğru devam ediniz, Yönlendirici tabelalar yardımıyla rahatça ulaşabilirsiniz. Herhangi Toplu taşıma gitmiyor. En yakın olarak Maşukiye’ye gelip oradan taksi ile gelebilirsiniz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.