Aysultan Kadınlar Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Antalya

Aysultan Kadınlar Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Antalya

Sevgili Gezginler bu yazımızda Aysultan Kadınlar Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Şemsiye & Şezlong – Giriş Ücreti hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

               Aysultan Kadınlar Plajı Nerede?                  

Plajı, Antalya ili Alanya ve Gazipaşa ilçelerinin arasında Uğrak mevkiinde yer almaktadır. Plaj, bayan misafirler için ücretsiz yaralanabileceği bir yerdir.

Plajı, doğal güzelliği, tertemiz plaj ile kadınlara hizmet vermektedir. Plajda yiyecek içecek alabileceğiniz büfe bulunuyor, Plajın güvenlik görevlisi, servisçisi, yemekçisi yani bütün çalışanları da bayan. Gelen misafirleri plajın girişinden plaja kadar golf aracı gibi araçlarla götürüyor.

Alanya’dan 5 ve  Gazipaşa’dan 3 olmak üzere toplam 8 servis aracı hizmet vermektedir. Plaja, sabah 08.00 ile akşam 20.00 arasında hizmet veriyor.

Plaja İlk servis sabah saat 07.00’de Alanya otogarından hareket ederek 25 metrelik yol, çevreyolu, Tosmur ve Kestel’den geçip, Mahmutlar Barbaros Caddesi üzerinden geçerek devam edecektir. Servisler,  Aynı güzergâhlardan iki saatte bir hareket ediyor.

                      Plajı Çalışanlar Kadın mı?                    

Kadınlar Plajı’nda cankurtaran, özel güvenlik ve temizlik görevlilerinin tamamı kadınlardan oluşmakta. Ayrıca, Bayanlar 9 yaşına kadar olan erkek çocuklarıyla birlikte bu plajdan yararlanabilirsiniz. Ayrıca Kadınlar Plajında erkek yok, bütün çalışanlar bayan.

           Aysultan Kadınlar Plajı Giriş Ücreti               

Giriş Ücretsizdir.

          Aysultan Kadınlar Plajı’na Nasıl Gidilir?       

Arabasıyla Gidecekler, Alanya ilçesinden Mersin Antalya karayolundan devam ederken Kesefli mevkiine geldiğinizde Yeşilöz mahallesi olarak geçer, Yeşilöz camisinin hemen sağından sahile doğru dönüp yola devam ediniz, yaklaşık 10 dakikalık bir süre sonra plaja ulaşacaksınız.

Gazipaşa ilçesinden gelecekler, Gazipaşa’dan Alanya’ya doğru gelirken Bıçkıcı köprüsünü geçtikten sonra Kahyalar mahallesine doğru sahil yönünde devem ettiğinizde 5 dakika içerisinde plaja ulaşırsınız.

Servisle gelecekler Alanya otogarından kalkan servislerle gelebilirler.

Aysultan Kadınlar Plajı, Alanya’ya 35, Gazipaşa’ya ise 15 kilometre mesafede bulunuyor.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments