Anasayfa / Akdeniz Bölgesi / Aysultan Kadınlar Plajı Nerede-Nasıl Gidilir?

Aysultan Kadınlar Plajı Nerede-Nasıl Gidilir?

Seyyahlar bu yazımızda sizlere Aysultan Kadınlar Plajı Nerede-Nasıl Gidilir? – Antalya Gezi Rehberi hakkında bilgiler vereceğiz.

Aysultan Kadınlar Plajı Nerede;

Alanya ve Gazipaşa ilçelerinin arasında Uğrak mevkiinde yer alan bayan misafirler için ücretsiz servis imkânıyla yaralanabileceği güzel bir yerdir. Şimdi sizlere Aysultan plajı hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Aysultan Kadınlar Plajı Hakkında;

Aysultan Plajı, doğal güzelliği, tertemiz plajı, seyir terası, sunduğu ücretsiz servis imkânıyla kadınlara hizmet vermektedir. Plajda yiyecek içecek alabileceğiniz büfe bulunuyor, Plajın güvenlik görevlisi, servisçisi, yemekçisi yani bütün çalışanları da bayan.  Gelen misafirleri plajın girişinden plaja kadar golf aracı gibi araçlarla götürüyor.

Alanya’dan 5 ve  Gazipaşa’dan 3 olmak üzere toplam 8 servis aracı ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Plaja, sabah 08.00 ile akşam 20.00 arasında ücretsiz olarak hizmet veriyor.

Aysultan Kadınlar Plajı İlk servis sabah saat 07.00’de Alanya otogarından hareket ederek 25 metrelik yol, çevreyolu, Tosmur ve Kestel’den geçip, Mahmutlar Barbaros Caddesi üzerinden geçerek devam edecektir. Servisler,  Aynı güzergâhlardan iki saatte bir hareket ediyor.

OKUMALISIN  Karamustafa Kaplıcası Nerede- Nasıl Gidilir?

Kadınlar Plajı Çalışanlar Kadın mı?

Kadınlar Plajı’nda cankurtaran, özel güvenlik ve temizlik görevlilerinin tamamı kadınlardan oluşmakta. Ayrıca, Bayanlar 9 yaşına kadar olan erkek çocuklarıyla birlikte bu plajdan yararlanabilirsiniz. Ayrıca Kadınlar Plajında erkek yok, bütün çalışanlar bayan.

Aysultan Kadınlar Plajı Giriş Ücreti;

Giriş Ücretsizdir.

Tel: 0242 518 23 41

Aysultan Kadınlar Plajı’na Nasıl Gidilir;

Arabasıyla Gidecekler, Alanya ilçesinden Mersin Antalya karayolundan devam ederken Kesefli mevkiine geldiğinizde Yeşilöz mahallesi olarak geçer, Yeşilöz camiinin hemen sağından sahile doğru dönüp yola devam ediniz, yaklaşık 10 dakikalık bir süre sonra plaja ulaşacaksınız. Gazipaşa ilçesinden gelecekler, Gazipaşa’dan Alanya’ya doğru gelirken Bıçkıcı köprüsünü geçtikten sonra Kahyalar mahallesine doğru sahil yönünde devem ettiğinizde 5 dakika içerisinde plaja ulaşırsınız.

Servisle gelecekler Alanya otogarından kalkan servislerle gelebilirler.

Aysultan Kadınlar Plajı, Alanya’ya 35, Gazipaşa’ya ise 15 kilometre mesafede bulunuyor.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

Bakmadan Geçme

Mehmet Akif Ersoy Evi ve Müzesi Nerede – Nasıl Gidilir – Çanakkale

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Mehmet Akif Ersoy evi ve Müzesi  Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir