Aziz Paşa Mesire Yeri Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – İSTANBUL

Aziz Paşa Mesire Yeri Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – İSTANBUL

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Aziz Paşa Mesire Yeri Nerede – Nasıl Gidilir – Piknik – Mangal Alanları  hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

                    Aziz Paşa Mesire Yeri Hakkında Bilgiler        

İstanbul ilinin Eyüp Sultan ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Eyüp Sultan ilçesine bağlı Mimarsinan Mahallesi Kemerburgaz – Cendere Yolu üzerinde yer almaktadır. Bu yerin bir başka ismi de Güngören Belediyesi Mesire Alanı olarak da bilinmektedir.

Aziz Paşa, büyüklüğü nedeniyle çok sevdiğimiz ve tavsiye edebileceğimiz bir piknik alanıdır. Bol oksijene sahip olan Aziz Paşa bir hafta sonunda gidebilir ve bol oksijenli bir ortamda dostlarınızla birlikte piknik yapabilirsiniz. Alan büyük, fazla sayıda piknik masası var. Ve her bir piknik masası bir yandaki piknik masasındakileri rahatsız etmeyecek derecede uzaklıkta. Hatta bazı kilit noktalarda çevrenizde birilerinin olması mümkün bile olmuyor. Cumartesi ve Pazar günleri dahi gitseniz, alan genişliğinden dolayı kendinize mutlaka yer bulursunuz. Mesire alanındaki bölgeler, daha kolay anlaşılması için numaralandırılmış.

OKUMALISIN  Ziraat Bankası Müzesi Nerede – Nasıl Gidilir - Giriş Ücreti - Ziyaret Saatleri

Buradaki tepeye genellikle özel şirket, okul ve derneklerin yapacakları aktiviteler için oldukça elverişlidir. Kafeteryasında mangal malzemeleri bulabilirsiniz. Tavsiyem suyunuzu da yanınızda bulundurun. Voleybol gibi etkinlikler de keyifli olabiliyor.

          Aziz Paşa Mesire Yeri Giriş Ücreti 2022 Yılı         

Kişi Başı ……… 5 TL

Otomobil ……… 15 TL

Minibüs………. 40 TL

                                  Aziz Paşa Nerede?                                    

İstanbul ilinin Eyüp Sultan ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Eyüp Sultan ilçesine bağlı Mimarsinan Mahallesi Kemerburgaz-Cendere Yolu üzerinde yer almaktadır. Asıl ismi Aziz Paşa  olmasına karşın Güngören Belediyesi olarak da geçiyor.

                   Aziz Paşa Mesire Yeri Nasıl Gidilir?                 

Buraya toplu taşıma veya hususi aracınız ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

OKUMALISIN  Libya Ankara Büyükelçiliği Nerede – Nasıl Gidilir?

Otobüs ile gelmek isteyen kişiler, Beşiktaş İETT Esentepe Otobüs Garajından 48 L No’lu Otobüse binerek bölgeye ulaşabilirler. Ayrıca buraya gelmek isteyenler hususi araçları ile rahat bir biçimde ulaşım sağlayabilirler. Altta yerleştirdiğimiz haritayı kullanarak kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.