Aziz Paşa Mesire Yeri Nerede – Nasıl Gidilir – Piknik

Aziz Paşa Mesire Yeri Nerede – Nasıl Gidilir – Piknik

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Aziz Paşa Mesire Yeri Nerede – Nasıl Gidilir – Piknik – Mangal Alanları  hakkında bilgiler vereceğiz.

                       Aziz Paşa Mesire Yeri Hakkında;            

Aziz Paşa Mesire Yeri, İstanbul ilinin Eyüp Sultan ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Eyüp Sultan ilçesine bağlı Mimarsinan Mahallesi Kemerburgaz-Cendere Yolu üzerinde yer almaktadır. Bu yerin bir başka ismi de Güngören Belediyesi Mesire Alanı olarak da bilinmektedir.

Aziz Paşa Mesire Alanı büyüklüğü nedeniyle çok sevdiğimiz ve tavsiye edebileceğimiz bir piknik alanıdır. Bol oksijene sahip olan Aziz Paşa Mesire Yeri’ne bir hafta sonunda gidebilir ve bol oksijenli bir ortamda dostlarınızla birlikte piknik yapabilirsiniz. Alan büyük, fazla sayıda piknik masası var. Ve her bir piknik masası bir yandaki piknik masasındakileri rahatsız etmeyecek derecede uzaklıkta. Hatta bazı kilit noktalarda çevrenizde birilerinin olması mümkün bile olmuyor. Cumartesi ve Pazar günleri dahi gitseniz, alan genişliğinden dolayı kendinize mutlaka yer bulursunuz. Mesire alanındaki bölgeler, daha kolay anlaşılması için numaralandırılmış.

OKUMALISIN  Poyraz Konağı - Ertunan Evi Nerede - Nasıl Gidilir?

Buradaki tepeye genellikle özel şirket, okul ve derneklerin yapacakları aktiviteler için oldukça elverişlidir. Kafeteryasında mangal malzemeleri bulabilirsiniz. Tavsiyem suyunuzu da yanınızda bulundurun. Voleybol gibi etkinlikler de keyifli olabiliyor.

          Aziz Paşa Mesire Yeri Giriş Ücreti 2021         

Kişi Başı ……… 5 TL

Otomobil ……… 15 TL

Minibüs………. 40 TL

                Aziz Paşa Mesire Yeri Nerede?                     

Aziz Paşa Mesire Yeri, İstanbul ilinin Eyüp Sultan ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Eyüp Sultan ilçesine bağlı Mimarsinan Mahallesi Kemerburgaz-Cendere Yolu üzerinde yer almaktadır. Asıl ismi Aziz Paşa Mesire Yeri olmasına karşın Güngören Belediyesi Mesire Alanı olarak da geçiyor.

              Aziz Paşa Mesire Yeri Nasıl Gidilir?         

Buraya toplu taşıma veya hususi aracınız ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otobüs ile gelmek isteyen kişiler, Beşiktaş İETT Esentepe Otobüs Garajından 48 L No’lu Otobüse binerek bölgeye ulaşabilirler. Ayrıca buraya gelmek isteyenler hususi araçları ile rahat bir biçimde ulaşım sağlayabilirler. Altta yerleştirdiğimiz haritayı kullanarak kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

OKUMALISIN  Softaboğan Şelalesi Nerede – Nasıl Gidilir?

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.