Anasayfa / Ege Bölgesi / Bademli Halk Plajı Nerede – Nasıl Gidilir?

Bademli Halk Plajı Nerede – Nasıl Gidilir?

Seyyahlar bu yazımızda sizlere Bademli Halk Plajı Nerede – Nasıl Gidilir? – İzmir Gezi Rehberi hakkında bilgiler vereceğiz.

Bademli Halk Plajı

Bademli Halk Plajı İzmir ilinin Dikili ilçe sınırlarında yer almaktadır. İzmir’den 115 km Dikili merkeze 10 km uzaklıkta bulunmaktadır. Bademli Köyü’nün merkezine 1 km uzaklıktadır.

Bademli Halk Plajı daha çok sakin ve huzurlu olması nedeniyle tercih ediliyor. Özellikle şehrin kalabalığından bıkmış olan kişiler için kafa dinleme yeridir. Plajı ince beyaz kumdan oluşmaktadır.  Deniz suları serin ve berrak bir yapıya sahiptir. Bademli Köyü’nün merkezine 1 km uzaklıktadır. Plajda Şezlong ve şemsiyenin kiralama imkânı mevcuttur. Burada bulunan büfe ve irili ufaklı mekândan alışveriş yapabilirsiniz.

Bademli Halk Plajı Nerede?

Bademli Halk Plajı İzmir ilinin Dikili ilçe sınırlarında yer almaktadır. İzmir’den 115 km Dikili merkeze 10 km uzaklıkta bulunmaktadır. Bademli Köyü’nün merkezine 1 km uzaklıktadır.

Bademli Halk Plajına Nasıl Gidilir?

Zindancık Koyu ve Plajına ulaşmak için toplu taşıma veya hususi aracınızı kullanabilirsiniz. Buraya ulaşmak için ilk önce Dikili ilçesine ulaşmak gerekir. Buradan otogarda kalkan Bademli Köyü servisleriyle ulaşım sağlayabilirsiniz. Hususi aracıyla gelenler ise tabelalar yardımıyla ulaşım sağlayabilirler. Bademli Köyü’nün merkezinden 1 km giderek plaja ulaşım sağlayabilirsiniz.

OKUMALISIN  Sulubahçe Plajı – Nerede – Nasıl Gidilir –Giriş Ücreti–Bozcaada/Çanakkale

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

Bakmadan Geçme

Mehmet Akif Ersoy Evi ve Müzesi Nerede – Nasıl Gidilir – Çanakkale

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Mehmet Akif Ersoy evi ve Müzesi  Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir