Bakırköy Lunapark Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – İSTANBUL

Bakırköy Lunapark Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – İSTANBUL

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Bakırköy Lunapark Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Ziyaret Saatleri? hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Park, İstanbul ilinin Bakırköy ilçesi sınırları içerisindedir. Bakırköy Osmaniye Mahallesinde yer almaktadır. Her bireyin çocuk yaşta gidip doyasıya eğlendiği bir gelenektir.

Bakırköy Lunapark 7’den 70’e herkesin gelip harika vakit yaşayabileceği bir alandır. Özellikle bayram da çocuklu aileler tarafından ilgi gösterilen bir eğlence merkezidir.

Lunapark bünyesinde dönme dolap, balerin, gondol, çarpışan arabalar ve minik bir tren ile harika bir eğlence keyfi yaşayabilirsiniz. Buraya sevdiklerinizle birlikte harika vakit yaşayabilirsiniz. Özellikle çocuklu aileler tarafından yoğun şekilde tercih edilmektedir.

                                Jeton Fiyatları                                      

Jeton Fiyatları her yıl değişiklik göstermektedir.

                               Lunapark Nerede?                            

Park İstanbul ilinin Bakırköy ilçesi sınırları içerisindedir. Osmaniye Mahallesinde yer almaktadır.

                     Bakırköy Lunapark Nasıl Gidilir?                

Buraya toplu taşıma veya hususi aracınız ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Florya – Yeni Bosna arasında işleyen 34AS, 34BZ, 71T, 72T, 79B, 98H, 98S otobüslerine binerek ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve Metro -M1A ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Şahsi aracı ile gidecekler; Altta yerleştirdiğimiz harita yardımı ile kolayca ulaşım sağlayabilirler..

Florya leroz eğlence merkezi

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.