Başkarcı Ornaz Vadisi Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti 2024 – Denizli

Başkarcı Ornaz Vadisi Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti 2024 – Denizli

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Başkarcı Ornaz Vadisi Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – MAngal & Piknik Alanları Hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

            Başkarcı Ornaz Vadisi             

Ornaz Vadisi, Denizli ilinin Merkez Efendi ilçe sınırları içerisinde bulunuyor. Merkez Efendi Belediyesi tarafından işletilen Doğa ile iç içe harika bir yerdir.

            Ornaz Vadisi Hakkında Bilgiler              

Akan Şelaleler ve Karaçay Deresi etrafında Doğa ile iç içe keyifli vakit geçirebileceğiniz bir alandır. Vadi, Mangal & Piknik, Doğa Yürüyüşleri ve Dinlenme amaçlı olarak tercih edilmektedir. İster piknik yapmak için gelin isterseniz de ahşap çardaklarda Mangal yapın nasıl tercih ederseniz.

Başkarcı Ornaz Vadisi

Başkarcı Ornaz Vadisi

Ornaz Vadisinde Mangal Yapılır mı?

Mangal yapılan ve yapılmayan bölümler var.

Seyir Kulesinden muhteşem manzaranın keyfini çıkartabiliyorsunuz. Hafta sonu çok kalabalık oluyor. Erken gitmenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca Alan içerisinde Cafe ve Restoran mevcut. İsterseniz de burada kahvaltı yapabilir yemek yiyebilir veya bir şeyler içebilirsiniz.

          Başkarcı Ornaz Vadisi Giriş Ücreti          

Giriş ÜCRETSİZDİR.

Araç ile Girişlerde Cüzi miktarda Ücret alınmaktadır. 2024 Yılı itibari ile 25 TL’dir.

              Başkarcı Ornaz Vadisi’ne Nasıl Gidilir?                

Denizli ilinin Merkez Efendi ilçe sınırları içerisinde Başkarcı olarak bilinen mevkide bulunuyor. Başkarcı otobüsleri ile yakın bir konuma kadar gelebilirsiniz.

Ayrıca Hallaçlar – Başkarcı Dolmuşları ile de yakın bir konuma kadar gelebilirsiniz.

Şahsi aracı ile gidecekler, Altta yerleştirdiğimiz harita yardımı ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.