Belarus Ankara Büyükelçiliği Nerede – Nasıl Gidilir

Belarus Ankara Büyükelçiliği Nerede – Nasıl Gidilir

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere  Belarus Ankara Büyükelçiliği Nerede – Nasıl Gidilir Belarus Büyükelçiliği hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Belarus Ankara Büyükelçiliği Hakkında Bilgiler

Büyükelçilikler Her ülkede olduğu gibi Ülkelerin Başkentlerinde bulunmaktadır. Ülkemizde Belarus Büyükelçiliği, Başkent Ankara’da bulunmaktadır Belarus Büyükelçiliği’nin görevi, Türkiye Cumhuriyeti ile Belarus ülkesi arasındaki ilişkileri yönetmektedir. Türkiye’deki en yetkili birimi olmakla birlikte Belarus’a gitmek isteyen, ticari veya turistik vize işlemlerini, yeşil kart taleplerini alan ve sonuca bağlayan bir yerdir.

-Büyükelçilikler Randevu ile çalışmaktadır.

-Vize işlemleri Başvuru sonuçları En az 1 ay sürüyor (seyahat etmeden 2-3 ay önce vize işlemlerini yapmanızı öneriyoruz)

Belarus Ankara Büyükelçiliği Çalışma Saatleri

Pazartesi — Perşembe: 08.45 -18.00, Cuma: 08.45 – 16.45 saatleri arası hizmet vermektedir.

Konsolosluk Şubesi çalışma saati;  09.00 – 13.00 saatleri arası hizmet vermektedir.
Dini Bayramlar ve Resmi Tatillerde Kapalıdır.

Belarus Ankara Büyükelçiliği İletişim Bilgileri

Adres: Abidin Daver Sokak No:17 Çankaya-Ankara

Tel: +90 (312) 441 67 69- (312) 441 67 70

Belarus Ankara Büyükelçiliği’ne Nasıl Gidilir?

Ankara ilinin Çankaya ilçesi sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Belarus Büyükelçiliğine gitmek için;

Havayolu ile Gelecekler,

Esenboğa Havaalanında indikten sonra Belediye Otobüsü veya Havaş ile Kızılay’a kadar gelebiliyorsunuz. Kızılay’dan Güvenpark önünden Kalkan 116135-185-188-408413 otobüslerine binerek Anayasa Parkı durağında inip sonra Abidin Daver Sokak boyunca ilerleyiniz. Belarus Büyükelçiliği oradadır. Kızılay semtinden Dolmuş ile gitmek isterseniz, Turan Güneş Bulvarına giden dolmuşlara binerek Anayasa Parkı durağında inip gidebilirsiniz.

Demiryolu ile Gelecekler,

Ankara Tren Garında indikten sonra, hemen önünden kalkan Sıhhiye veya Ulus yönüne giden dolmuşlara binerek Ulus veya Sıhhiye’ye gelmelisiniz. Buradan Kalkan 116135-185-188-408413 otobüslerine binerek Anayasa Parkı durağında inip sonra Abidin Daver Sokak boyunca ilerleyiniz. Belarus Büyükelçiliği oradadır. Ya da Tren garı önünde bulunan taksi yardımıyla da gidebilirsiniz. Kızılay semtinden Dolmuş ile gitmek isterseniz, Turan Güneş Bulvarına giden dolmuşlara binerek Anayasa Parkı durağında inip gidebilirsiniz.

Karayolu ile Gelecekler,

Kendi aracınızla gidecekseniz eğer, Ulus-Sıhhiye-Kızılay-Bakanlıklar yönünde ilerledikten sonra Kuğulu Park tünelinden devam ederek Cinnah caddesi boyunca devam ediniz, bu dik rampanın devamında yol Atakule olarak bilinen alışveriş merkezi önünde bir kavşak sizi bekliyor.  Bu kavşağı geçtikten 200 metre sonra Abidin Daver Sokak tabelasından döndükten sonra 100 metre ileridedir.

Otobüs ile Gidecekler,

Ulus-Sıhhiye-Kızılay duraklarından, önünden Kalkan 116135-185-188-408413 otobüslerine binerek Anayasa Parkı durağında inip sonra Abidin Daver Sokak boyunca ilerleyiniz. Belarus Büyükelçiliği oradadır. Kızılay semtinden Dolmuş ile gitmek isterseniz, Turan Güneş Bulvarına giden dolmuşlara binerek Anayasa Parkı durağında inip gidebilirsiniz.

Metro ile Gelecekler,

Ulus-Sıhhiye-Kızılay istasyonunda indikten sonra,  Buradan önünden Kalkan 116135-185-188-408413 otobüslerine binerek Anayasa Parkı durağında inip sonra Abidin Daver Sokak boyunca ilerleyiniz. Belarus Büyükelçiliği oradadır. Kızılay semtinden Dolmuş ile gitmek isterseniz, Turan Güneş Bulvarına giden dolmuşlara binerek Anayasa Parkı durağında inip gidebilirsiniz.

-Navigasyon ile gelmek isteseniz, Altta yerleştirdiğimiz haritayı kullanarak kolay bir şekilde gelebilirsiniz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments