Besni Sugözü Mesire Alanı – Nerede – Nasıl Gidilir-Giriş Ücreti-Adıyaman

Besni Sugözü Mesire Alanı – Nerede – Nasıl Gidilir-Giriş Ücreti-Adıyaman

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Sugözü Mesire Alanı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Piknik Alanları hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

                     Besni Sugözü Mesire Alanı Nerede?              

Sugözü Mesire Alanı, Adıyaman ilinin Besni İlçe sınırları içerisinde bulunmaktadır. Yöre halkı tarafından Piknik & Kamp ve Yüzme için tercih edilen doğa harikası bir alandır.

         Besni Sugözü Mesire Alanı Hakkında Bilgiler      

Sugözü Mesire Alanı, Besni ilçesi ve yakın çevresinde bulanan halk tarafından dinlenme alanı olarak tercih edilen bir yerdir. Mesire alanı içerisinden akan suya girerek buz gibi suya ayaklarınızı soktuğunuzda bütün yorgunluğunuzu atacaksınız. Yüzmek isteyenler için bazı yerler de yüzülebilecek derinliktedir.

Mesire Alanı içerisinde, Ahşap Köprü, Çocuk Oyun Alanları, Mangallık Alan, WC, Çeşme, Bank bulunuyor. Mesire Alanı içinde herhangi bir işletme olmadığından dolayı giderken eksiksiz gitmenizi tavsiye ederiz.

             Besni Sugözü Mesire Alanı Giriş Ücreti                 

Mesire Alanı’na Araç İle Giriş Ücretlidir.

OKUMALISIN  Adıyaman Ulu Cami Nerede – Nasıl Gidilir – Mimarı – Yapılış Tarihi

2022 yılı itibari ile Araç ile Giriş Ücreti 25 TL’dir

          Besni Sugözü Mesire Alanı’na Nasıl Gidilir?          

Sugözü Mesire Alanı, Adıyaman ilinin Besni İlçe sınırları içerisinde Sugözü Köyü’nde bulunmaktadır.  Besni – Gaziantep yolu üzerinde bulunan yönlendirici tabelaları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Sugözü Mesire Alanı, Adıyaman il merkezine 50 km, Besni İlçe Merkezine 10 km uzaklıktadır.

Navigasyon ile gitmek isteyenler, Altta yerleştirdiğimiz harita yardımı ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.