Besni Sugözü Mesire Alanı – Nerede – Nasıl Gidilir-Giriş Ücreti

Besni Sugözü Mesire Alanı – Nerede – Nasıl Gidilir-Giriş Ücreti

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Sugözü Mesire Alanı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Piknik Alanları hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

                     Besni Sugözü Mesire Alanı Nerede?              

Sugözü Mesire Alanı, Adıyaman ilinin Besni İlçe sınırları içerisinde bulunmaktadır. Yöre halkı tarafından Piknik & Kamp ve Yüzme için tercih edilen doğa harikası bir alandır.

Mesire Yeri Besni ilçesi ve yakın çevresinde bulanan halk tarafından dinlenme alanı olarak tercih edilen bir yerdir. Mesire Yeri içerisinden akan suya girerek buz gibi suya ayaklarınızı soktuğunuzda bütün yorgunluğunuzu atacaksınız. Yüzmek isteyenler için bazı yerler de yüzülebilecek derinliktedir.

Mesire Yeri içerisinde, Ahşap Köprü, Çocuk Oyun Alanları, Mangallık Alan, WC, Çeşme, Bank bulunuyor. Mesire Alanı içinde herhangi bir işletme olmadığından dolayı giderken eksiksiz gitmenizi tavsiye ederiz.

       Besni Sugözü Mesire Alanının Giriş Ücreti            

Mesire Alanı’na Araç İle Giriş Ücretlidir.

2022 yılı itibari ile Araç ile Giriş Ücreti 25 TL’dir

          Besni Sugözü Mesire Alanı’na Nasıl Gidilir?          

Mesire Yeri Adıyaman ilinin Besni İlçe sınırları içerisinde Sugözü Köyü’nde bulunmaktadır. Buraya toplu taşıma ya da hususi araç ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Toplu taşıma ile gelmek isteyenler köy minibüsleri ile ulaşım sağlayabilirler.

Besni – Gaziantep yolu üzerinde bulunan yönlendirici tabelaları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Mesire Alanı, Adıyaman il merkezine 50 km, Besni İlçe Merkezine 10 km uzaklıkta yer almaktadır.

Navigasyon ile gitmek isteyenler, Altta yerleştirdiğimiz harita yardımı ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments