Beykoz Küçüksu Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – İstanbul

Beykoz Küçüksu Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – İstanbul

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Beykoz Küçüksu Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Şemsiye & Şezlong – Giriş Ücretleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

                               Küçüksu Plajı Nerede?                   

Küçüksu Plajı, İstanbul ilinin Beykoz ilçesi Çatalca-Kocaeli bölümünün Kocaeli Yarımadası batısında yer almaktadır. Boğaz köprüsüne manzarasında denize girme keyfi yaşamak isteyenlerin güzel vakit geçireceği bir yerdir burası.

          Beykoz Küçüksu Plajı Hakkında Bilgiler    

Beykoz Küçüksu Plajı, manzarası ve tertemiz yosunsuz denizi ile tatilcilerin gözdesi konumundadır. Plaj ortalama 350 kişiye denize girme ve güneşlenme imkânı sunmaktadır. Küçüksu Plajı, 300 metre uzunluğunda plajı ile gelen misafirlerini ağırlıyor. Plajda 200 şezlong, 200 şemsiye, 1 adet cankurtaran kulesi, 5 cankurtaran çalışanı, 1 adet can kurtarma botu, 1 adet ambulans, 1 büfe, 4 adet wc-lavabo, 10 giyinme kabini, 78 adet soyunma dolabı, 8 tuvalet ve 1 adet 6 kişilik açık duş yeri bulunmaktadır. Yaz aylarında özellikle hafta sonları buraya gelmek isteyenler biraz erken hareket etmelisiniz. Az sayıdaki şezlong ve şemsiye imkânı bulunuyor.

OKUMALISIN  Zal Mahmut Paşa Külliyesi Nerede - Nasıl Gidilir - Eyüp Sultan - İstanbul?

          Beykoz Küçüksu Plajı Giriş Ücreti       

Halk plajı olmasından dolayı Plaja Giriş Ücretsizdir.

Ancak şezlong ve şemsiye kullanmak isterseniz, Şemsiye ve şezlong için 40 TL ödemeniz gerekiyor. (2021 yılı fiyatıdır)

            Beykoz Küçüksu Plajına Nasıl Gidilir?          

İstanbul’un Beykoz ilçesinde bulunan bu plaja gelmek için ilk öncelik Beykoz ilçesine gelmenizdir.

Otobüs ile gitmek isteyenlerin ilk olarak Üsküdar’a gelmeleri gerekmektedir. Üsküdar’a gelebilmek için Metrobüs ve otobüsleri kullanabilirsiniz. Daha sonra;

Otobüs hat numaraları;

 103 – TB2 – 129T – 110 – 6 – 11ST – 11V – 9A – 11A – 34A-1 – 522 – 500A – 11E – 11G

Dolmuşlar ile Gidecekler; Taksim – Bostancı, Taksim – Kadıköy Dolmuşları, Su Plajı’na gidebilirler.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.