Bilişim Vadisi Nerede – Nasıl Gidilir – TOGG – Gebze / Kocaeli

Bilişim Vadisi Nerede – Nasıl Gidilir – TOGG – Gebze / Kocaeli

Sevgili okurlarımız yazımızda Bilişim Vadisi  Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Arge ve Üretim Faaliyetleri – hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

                              Bilişim Vadisi Nerede?                      

Kocaeli İli Gebze ilçesi Muallim Köy olarak bilinen yerde bulunmaktadır. Türkiye’nin en büyük teknoparkı olarak bilinen Bilişim Vadisi, Yerli otomobil TOGG başta olmak üzere ; Bilgi ve Bilişim Teknolojileri , Robotik Kodalama, inovasyon, Yazılım, Telekomünikasyon, ve teknoloji tabanlı veri üretim merkezi olarak hizmet vermektedir.

Türkiye’nin 2023 vizyonlarından olan En Büyük Teknopark yerleşkesi olan Bilişim vadisi, bilimin teknolojiye, teknolojinin ürüne dönüştüğü ve ticarileştiği bir platformdur diyebiliriz.

Gebze Teknik Üniversitesi, TÜBİTAK, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Gebze Ticaret Odası, KOSGEB, İstanbul Sanayi Odası, Kocaeli Ticaret Odası, Kocaeli Sanayi Odası, Kocaeli Üniversitesi, TOSB ve TSE ortaklığı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Silikon Vadisi Modeli ile Ar-ge faaliyeti yapan firmalara ev sahipliği yapmaktadır. Teknoloji alanındaki küresel gelişmeler araştırılıyor, yeni yöntem ve metodlar geliştirilirken ulusal ve uluslararası kurum kuruluşlar ile işbirliği içerisindedir.

                                     İletişim                                      

Tel: 0 262 754 14 14

             Bilişim Vadisi’ne Nasıl Gidilir?             

Kocaeli İli Gebze ilçesi Muallim Köy olarak bilinen yerde bulunmaktadır. Ulaşım olarak oldukça kolay bir yerde olduğunu söyleyebiliriz.

Bilişim Vadisi’ne Otobüs ile Gidecekler;

Muallimköy – Yenimahalle – Mustafaçobanpaşa Cami – Gebze Teknik Üniversitesi arası hizmet veren 490B numaralı otobüs hattı ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Şahsi Aracı ile gidecekler; Osmangazi Köprüsü yolunda son çıkış tabelaları küçük. Yolu kaçırırsanız Bursa dan çıkmak zorundasınız. Dikkatli gitmenizde fayda var.

Altta yerleştirdiğimiz harita yardımı ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.