Blueland Aquapark Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – K.Maraş

Blueland Aquapark Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – K.Maraş

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Blueland Aquapark Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Açılış / Kapanış Saati  hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

                          Blueland Aquapark Nerede?                      

Kahramanmaraş ili Onikişubat ilçe sınırları içerisindedir. Expo 2023 Alanı olarak bilinen yerde bulunuyor.  Blueland, Aquapark, Yüzme havuzu ve jetonlu oyuncaklar bulunan eğlence alanıdır.

Blueland, Özellikle gençler ve çocuklu aileler için tercih edilen bir tema parktır. Ayrıca içerisinde bulunan yüzme havuzu yaz aylarında serinlemek isteyenler için oldukça güzel bir yerdir. Blueland Tema Parkından bahsedecek olursak; Bölgenin en kapsamlı Oyun ve Eğlence alanı desek hiç yanlış olmaz. Bu yüzden özellikle yaz aylarında oldukça fazla tercih edilmektedir.

Yetişkinler için 5 adet su kaydırağı, Yüzme havuzu var, Go – Kart, Discovery, Gondol, Küçük yaş grupları için Kayraklı havuz, Dönme Dolap, Hızlı Tren, Crayz Dance, Atlı Karınca ve Kapalı Oyun Alanları bulunuyor.

Not: içeriye yiyecek – içecek alınmıyor.

Blueland Aquapark’ta kadınlara özel günler var mı?

Evet var. Salı – Perşembe – Cumartesi günleri kadınlara özeldir. Bu günlerde 7 yaş ve üzeri erkek çocuklar alınmamaktadır.

                   Blueland Aquapark Giriş Ücreti                     

Blueland Aquapark 2023 yılı Giriş Ücreti

0-3 yaş ÜCRETSİZ

3 – 12 Yaş Arası….45 TL

Yetişkin ……. 90 TL

                        Açılış / Kapanış Saatleri                          

 10.00 – 19.00 saatleri arası hizmet vermektedir.

Salı – Perşembe –Cumartesi günleri kadınlara özeldir.

Pazartesi – Çarşamba günleri Erkekler günü

Pazar Günleri ise Karmadır.

                               iletişim Bilgileri                               

Tel: 0552 550 49 46

               Blueland Aquapark’a Nasıl Gidilir?            

Kahramanmaraş ili Onikişubat ilçe sınırları içerisinde Klavuzlu olarak bilinen mevkide Expo 2023 Alanında bulunmaktadır.

Toplu Taşıma ile Gidecekler; 26 – 36B – 50 No’lu otobüsler En Yakın otobüs hatlarıdır. Şahsi aracı ile gidecekler, Altta yerleştirdiğimiz harita yardımı ile kolayca ulaşım sağlayabilirler.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.