Boğsak Koyu Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücretleri 2021 – Silifke – Mersin

Boğsak Koyu Nerede – Nasıl Gidilir –  Giriş Ücretleri 2021 – Silifke – Mersin

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Boğsak Koyu Nerede – Nasıl Gidilir – Şemsiye & Şezlong Giriş Ücretleri  hakkında bilgiler vereceğiz.

                             Boğsak Koyu Nerede?                            

Boğsak Koyu, Mersin ilini Silifke ilçesi sınırları içerisinde Boğsak Adası’nın tam karşısında bulunmaktadır. Çevresinde yapılaşma olmadığından dolayı doğal güzelliğini uzun süre korumuştur. Koy içerisinde Bungalov evler, Çadır kurma alanı, Dalış okulu ve konaklama için otel bulunmaktadır.

            Boğsak Koyu ve Plaj Hakkında Bilgiler         

Boğsak Koyu’nun Plajı hakkında bilgiler verecek olursak; Berrak, Tertemiz Mavi Bayraklı Plajı, İncekumlu ve Küçük Çakıl Taşlıdır. Deniz Ortalama 6-7 metrelik sığ bir alana sahiptir. İnce Kumlu olması çocuklu aileler için avantajlıdır.

             Boğsak Koyu’nda Kamp Yapılır Mı?              

Evet, Kamp yapılıyor. Koy içerisinde 1-2 tane işletme var. Bu işletmeler ile görüşerek yer kiralayabilirsiniz. İşletme içerisinde küçük market bulunuyor, ihtiyaçlarınızı buradan alabilirsiniz.

OKUMALISIN  Odunpazarı Modern Müze Nerede - Nasıl Gidilir?

                   Boğsak Koyu Giriş Ücretleri 2021               

 

Boğsak Koyuna Giriş Ücretsizdir. Fakat işletmelerin olduğu alanını kullanacak olursanız burası ücretli. WC, Giyinme kabini, duşluklar ve Şemsiye & Şezlong kullanım ücreti alınmaktadır. 2021 yılı itibari ile 70 – 100 TL arası değişmektedir.

                        Boğsak Koyu’na Nasıl Gidilir?             

Boğsak Koyu, Mersin ilini Silifke ilçesi sınırları içerisinde Yeşilovacık mahallesinde bulunmaktadır. Antalya – Mersin karayolunun üst kısmında kalmaktadır. Koy, Taşucu’na 8 km, Silifke’ye 20 km, Mersin’e 110 km uzaklıktadır.

Navigasyon ile Gidecekler, Altta yerleştirdiğimiz harita yardımı ile kolayca ulaşım sağlayabilirler.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.