Bosna Hersek Ankara Büyükelçiliği Nerede – Nasıl Gidilir?

Bosna Hersek Ankara Büyükelçiliği Nerede – Nasıl Gidilir?
1.239
A+
A-

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Bosna Hersek Ankara Büyükelçiliği Nerede – Nasıl Gidilir Büyükelçilik hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Bosna Hersek Ankara Büyükelçiliği Hakkında Bilgiler

Büyükelçilikler Her ülkede olduğu gibi Ülkelerin Başkentlerinde bulunmaktadır. Ülkemizde Bosna Hersek Büyükelçiliği, Başkent Ankara’da bulunmaktadır.  Bosna Hersek Büyükelçiliği’nin görevi, Ülkemiz ile Bosna Hersek ülkesi arasındaki ilişkileri yönetmektedir. Türkiye’deki en yetkili birimi olmakla birlikte, Bosna Hersek’e gitmek isteyen, ticari veya turistik vize işlemlerini, yeşil kart taleplerini alan ve sonuca bağlayan bir yerdir.

-Büyükelçilikler Randevu ile çalışmaktadır.

-Vize işlemleri Başvuru sonuçları En az 1 ay sürüyor (seyahat etmeden 2-3 ay önce vize işlemlerini yapmanızı öneriyoruz)

Bosna Hersek Ankara Büyükelçiliği Nerede?

Ankara ilinin Çankaya ilçesi Gaziosmanpaşa semtindeki Turan Emeksiz üzerinde bulunmaktadır.

Bosna Hersek Ankara Büyükelçiliği Çalışma Saatleri

Hafta içi her gün saat 09.00 – 16.30 arası hizmet vermektedir.
Resmi Gün ve Dini Bayramlarda Kapalıdır.

Bosna Hersek Ankara Büyükelçiliği İletişim Bilgileri

Adres:   Turan Emeksiz Sokak, Park Blokları, B-Blok No. 3/9-10 Gaziosmanpaşa / ANKARA

Tel: +90   (312) 427 36 02

Bosna Hersek Ankara Büyükelçiliği’ne Nasıl Gidilir?

Ankara ilinin Çankaya ilçesi Gaziosmanpaşa semtindeki Turan Emeksiz Caddesi üzerinde bulunmaktadır.

Bosna Hersek Büyükelçiliğine gitmek için;

Havayolu ile Gelecekler,

Esenboğa Havaalanında indikten sonra Belediye Otobüsü veya Havaş ile Kızılay’a kadar gelebiliyorsunuz. Kızılay’dan Güvenpark önünden Kalkan 304-114 Kırkkonaklar otobüslerine binerek Karum iş merkezi durağında indikten sonra 100 metre yukarıda bulunmaktadır.

Demiryolu ile Gelecekler,

Ankara Tren Garında indikten sonra, hemen önünden kalkan Kızılay veya Ulus yönüne giden dolmuşlara binerek Ulus veya Kızılay’a gelmelisiniz. Buradan önünden Kalkan 304-114 Kırkkonaklar otobüslerine binerek Karum iş merkezi durağında indikten sonra 100 metre yukarıda bulunmaktadır. Ya da Tren garı önünde bulunan taksi yardımıyla 15 dakika içerisinde gidebilişiniz.

Karayolu ile Gelecekler,

Kendi aracınızla gidecekseniz eğer, Ankara ilinin merkezinde bulunan Ulus-Sıhhiye-Kızılay-Bakanlıklar yönünde ilerledikten sonra Kuğulu park olarak bilinen yerdeki ışıklardan sola dönünüz, daha sonra ilk sağa doğru (Karum alışveriş merkezine doğru) dönerek yokuş yukarı devam ediniz. Bu yolun devamında yol ayrımı bulunuyor. Bu yoldan soldan devam ediniz,  Elçilik binası hemen solda-Pakistan Büyükelçiliğinin solunda kalmaktadır.

Otobüs ile Gidecekler,

Ulus-Sıhhiye-Kızılay duraklarından, Kalkan 304-114 Kırkkonaklar otobüslerine binerek Karum iş merkezi durağında indikten sonra 100 metre yukarıda bulunmaktadır.

Metro ile Gelecekler,

Ulus-Sıhhiye-Kızılay istasyonunda inerek Bakanlıklar-Çankaya yönüne giden 304-114 Kırkkonaklar otobüslerine binerek Karum iş merkezi durağında indikten sonra 100 metre yukarıda bulunmaktadır.

 -Navigasyon ile gelmek isteseniz, Altta yerleştirdiğimiz haritayı kullanarak kolay bir şekilde gelebilirsiniz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.