Bülbül Pınarı Mesire Alanı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti

Bülbül Pınarı Mesire Alanı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Bülbül Pınarı Mesire Alanı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Bungalov Evler hakkında bilgiler vereceğiz.

                Bülbül Pınarı Mesire Alanı Nerede?               

Çankırı ilinin Eldivan ilçe sınırları içerisinde İlçe merkezine 2 km uzaklıkta Şahin Tepesi olarak bilinen yerde bulunmaktadır. Çankırı ilinin en güzel mesire alanlarından biri olduğunu söylemeliyiz.

Mesire Alanı doğa ile baş başa kalmak isteyenlerin yeri olarak bilinir. Bungalov evler de konaklama ve piknik yapmak için tercih edebilirsiniz.

Orman içinde hem doğası hem de manzarasıyla harika bir alandır. Peki, bu yerde neler var, kısaca bahsedelim. Sosyal Donatı Alanları, Seyir Kafe, Çocuk Oyun Alanları, Mangal & Piknik Alanları, ata binme Alanları, ATV ile gezinti Kahvaltı Mekânları ve Konaklamak için Bungalov Evler yer almaktadır.

                 Bungalov Ev Fiyatları 2023 Yılı                  

Hafta içi …….. 1800 TL

Hafta sonu …. 2000 TL

(Kahvaltı Yoktur. Restorandan faydalanabilirsiniz.)

NOT: Fiyatlarda yıl içinde değişiklik olabilir. İletişim numarasından teyit edebilirsiniz.

Bülbül Pınarı Mesire Alanı’nda Kamp Yapılır mı?

Hayır, Kamp Yapmak Yasaktır.

            Bülbül Pınarı Mesire Alanı Giriş Ücreti             

Mangal & Piknik Alanlarını kullanacaklar için Araç Ücreti 30 TL ( 2023 yılı)

Restoran bölümüne gidecekler Giriş Ücreti Ödemiyor.

ATV Turu…..200 – 250 TL

At Binme…….30 TL

İletişim: 0 376 311 22 18 – 0501 330 06 18

         Bülbül Pınarı Mesire Alanı’na Nasıl Gidilir?        

Çankırı ilinin Eldivan ilçe sınırları içerisinde İlçe merkezine 2 km uzaklıkta Şahin Tepesi olarak bilinen yerde bulunmaktadır. Tesisin olduğu yere herhangi bir toplu taşıma aracı çıkmıyor. En kısa yol Eldivan ilçe merkezinden Taksi ile gelmeniz olacaktır.

Çankırı il otogarından kalkan Eldivan ilçe minibüsleri ile Eldivana kadar gelip sonrasında taksi ile devam edebilirsiniz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.