Burgaz Altınkum Halk Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti

Burgaz Altınkum Halk Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Burgaz Altınkum Halk Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Şemsiye & Şezlong – Giriş Ücretleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

               Burgaz Altınkum Halk Plajı Nerede?              

Altınkum Plajı, Bursa ilinin Mudanya ilçesi sınırlarında yer almaktadır. Bursa merkeze yaklaşık 35 km uzaklıktadır. Mudanya ilçesinin Güzelyalı Altınkum Mahallesi’ndedir.

Plaj bölgenin en gözdeleri arasındadır. Sahil kısmı ince kumdan oluşmaktadır. Aynı şekilde deniz tabanı da kumdan oluşmaktadır. Suları temiz ve berraktır. Suları sığ olmasından dolayı acemi yüzücüler ve çocuklu aileler tarafından tercih edilmektedir.

 

Plaj Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından yapılan son deniz ölçümünde iyi kalite sınıfına girmiştir. Bu plajda küçük tesis bulunmaktadır. İhtiyaçlarınızı burada giderme şansına sahipsiniz. Plajda üst değiştirme kabinleri ve tatlı su duş hizmetleri verilmektedir. Ayrıca yürüme mesafesinde günlük ya da haftalık kiralanabilecek konaklama mekânları bulunmaktadır.

       Burgaz Altınkum Halk Plajı’nın Giriş Ücreti        

Halk Plajı olduğundan dolayı Giriş ÜCRETSİZDİR.

      Burgaz Altınkum Halk Plajı’na Nasıl Gidilir?       

Altınkum Halk Plajı, Bursa ilinin Mudanya ilçesi sınırlarında yer almaktadır. Bursa merkeze yaklaşık 35 km uzaklıktadır. Mudanya ilçesinin Güzelyalı Altınkum Mahallesi’nde yer almaktadır.

Bu plaja toplu taşıma veya hususi aracınızla ulaşım sağlayabilirsiniz. Plaja hususi aracıyla gelenlerin Bursa – Mudanya kara yolu üzerinden ya da Gemlik – Kurşunlu yolu üzerinden de Altınkum’a ulaşması mümkündür. Toplu taşıma için şehir merkezinden kalkan minibüsler ve otobüsler ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.