Burgazada Çamakya Aile Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti

Burgazada Çamakya Aile Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti

Sevgili  Seyyahlar bu yazımızda Burgazada Çamakya Aile Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Şemsiye & Şezlong – Giriş Ücretleri? hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

                    Çamakya Aile Plajı Nerede?                           

Çamakya Plajı, İstanbul ilinin Anadolu yakasında Kadıköy-Pendik ilçesi arasında Marmara denizi açıklarında bulunan Burgazada içinde bulunan plajlardan bir tanesidir. Aile plajı olmasından dolayı en çok tercih edilen plajı desek yanlış olmaz.

   Burgazada Çamakya Aile Plajı Hakkında Bilgiler    

Ada’nın en çok tercih edilen plajı olmasının diğer bir tarafı da diğer plajlara oranla yosun ve çakıl bakımından daha bakımlı olması diyebiliriz. Asfalt yolun hemen dibinde, kısa ve dar bir plaj. Öyle uzun  – ince kumlu bir plaj beklemeyin, çakıl taşlı karışık bir yerdir. Enine 8-10 metre uzunluğunda küçük bir yer, denize giriş kısımları ve denizin içi taşlıktır. Denizinin temiz olduğunu söyleyebiliriz. Deniz ayakkabısı götürmenizi tavsiye ediyoruz. İşletme içerisinde büfe tarzı bir yer var. İhtiyaçlarınızı buradan alabilirsiniz.

        Burgazada Çamakya Aile Plajı Giriş Ücreti         

Plaja Giriş Ücretsizdir. Ancak şemsiye ve şezlong için  ücret ödemeniz gerekiyor.

     Burgazada Çamakya Aile Plajı’na Nasıl Gidilir?    

Burgazada’ya gidebilmeniz için en kolay yol Kadıköy‘den kalkan vapurlara binerek adaya geçebilirsiniz.

Ayrıca, Beşiktaş – Eminönü – Kabataş – Bostancı’dan kalkan vapur veya deniz taksileriyle ve deniz motorları ile karşıya geçebilirsiniz. İDO seferleri olduğu gibi diğer özel firmalar ile de Burgazada’ya gidebilirsiniz. Burgazada Vapur İskelesinde indikten sonra yolu takip ederek 30-40 dakika yürüyün Ya da ada merkezinden bisiklet kiralayıp veya Faytonla ulaşım sağlayabilirsiniz

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.