Çamlıpınar Göleti Dipsizgöl Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Düzce

Çamlıpınar Göleti Dipsizgöl Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Düzce

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Çamlıpınar Göleti Dipsizgöl Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti  ve Kamp Alanları? hakkında bilgiler vereceğiz.

                        Çamlıpınar Göleti Nerede?                            

Çamlıpınar Göleti – Dipsiz Göl, Düzce İlinin Kaynaşlı İlçesi Dipsizgöl Köyünde bulunmaktadır. İl  merkezine 10 km uzaklıkta bulunan bu yer Mesire alanı olarak bilinmektedir.

  Çamlıpınar Göleti’nde Piknik & Mangal Yapılır mı?  

Çamlıpınar Göleti Mesire Alanı, 9,13 hektarlık Orman alanı içerisinde Gölet, Kamp – Piknik alanı, Yürüyüş Alanları, Trekking ve Bisiklet sürme yerleri, Ahşap Oturma Masaları bulunuyor. Yöre Halkı tarafından Günü birlik piknik yapmak için tercih edilmektedir. Küçük bir Göleti bulunuyor. Yürüyüş için biraz kısa gelebilir, yürüyüş yapacaksanız ormanın içine doğru patika yollar var. Foto çekmeyi sevenler için uygun karelerin  çıkacağı yerler bulunuyor. Özellikle sonbaharda gelip fotoğraf çekebilirsiniz.  Piknik alanına gelmeden köyün içinden geçiyorsunuz köydeki bakkaldan ihtiyaçlarınızı alabilirsiniz. Ateş Yakabilirsiniz.

           Çamlıpınar Göleti’nde Kamp Yapılır mı?        

Kamp yapmak için oldukça uygun bir yerdir. Kamp için olumlu olumsuz yönlerini değerlendirdik;

-Çeşme var,

-WC var,

-Odun ihtiyacı ormanlık alan içerisinden karşılanabilir,

-Telefon Bazı noktalarda çekmiyor.

-Ateş yakılabiliyor.

-Akşamları oldukça soğuk olduğundan dolayı yanınıza kalın giyisiler almayı unutmayınız.

                   Çamlıpınar Göleti Giriş Ücreti                   

Çamlıpınar Göleti Mesire Alanına Giriş ÜCRETSİZDİR.

                  Çamlıpınar Göleti’ne Nasıl Gidilir?          

Çamlıpınar Göleti, Düzce şehir merkezine 30 km uzaklıktadır. Toplu taşıma ile gitme imkanı bulunmuyor. Aracı ile gidecekler, Fenerbahçe Tesisleri’nin bulunduğu Topuk Yaylası ve Göleti’ne giden yol üzerinden devam ettiğinizde yönlendirici tabelaları takip ederek kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Göletin Son 2 km’si toprak yoldur.

Navigasyon ile gitmek isterseniz eğer, Altta yerleştirdiğimiz harita yardımı ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.