Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa / Ege Bölgesi / Çandarlı Halk Plajı Nerede-Nasıl Gidilir?

Çandarlı Halk Plajı Nerede-Nasıl Gidilir?

Seyyahlar bu yazımızda sizlere Çandarlı Halk Plajı Nerede-Nasıl Gidilir? – İzmir Dikili Gezi Rehberi hakkında bilgiler vereceğiz.

Çandarlı Halk Plajı

Çandarlı Halk Plajı İzmir ilinin Dikili ilçe sınırlarında yer almaktadır. İzmir’e 90 km, Dikili’ye 19 km mesafede bulunmaktadır. Dikiliye bağlı Çandarlı mahallesindedir.

Plajı iri taneli kumdan oluşmaktadır.  Deniz suları serin ve berrak bir yapıya sahiptir. İzmir şehir merkezine 1,5 saatlik uzaklıktadır. Suları oldukça sığdır. Bu sebeple çocuklu aileler ve yüzme bilmeyenler tarafından tercih edilmektedir. Çandarlı’nın deniz suyu oldukça soğuk, plaj kumu iri taneli.

 Mavi bayrağa sahip bir plajdır. Herhangi bir giriş ücreti bulunmamaktadır. Burada bulunan işletmelerden yeme-içme ihtiyacınızı giderilebilirsiniz. Şezlong ve şemsiye kiralama imkânı bulunmaktadır.

İzmir şehir merkezine 1,5 saatlik. Çandarlı Kalesi’nin önünde bulunan mavi bayraklı plajda herhangi bir giriş ücreti alınmıyor.

Çandarlı Halk Plajı Nerede ve Nasıl Gidilir?

Çandarlı Halk Plajı İzmir ilinin Dikili ilçe sınırlarında yer almaktadır. İzmir’e 90 km, Dikili’ye 19 km mesafede bulunmaktadır. Dikiliye bağlı Çandarlı mahallesindedir.

OKUMALISIN  Truva Antik Kenti Nerede-Nasıl Gidilir?

Çandarlı Halk Plajına ulaşmak için toplu taşıma veya hususi aracınızı kullanabilirsiniz. Buraya ulaşmak için ilk önce İzmir’e ulaşmak gerekir. Çandarlı’ya, İzmir’den saat başı kalkan otobüsler ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  • İzmir Çandarlı arası yaklaşık 90 km
  • İstanbul Çandarlı arası yaklaşık 520 km
  • Ankara Çandarlı arası yaklaşık 680 km
  • Balıkesir Çandarlı arası yaklaşık 140 km

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

Bakmadan Geçme

Yeşil Türbe Nerede-Nasıl Gidilir?

Seyyahlar bu yazımızda sizlere Yeşil Türbe Nerede – Nasıl Gidilir? – Bursa Gezi Rehberi hakkında bilgiler vermeye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir