Cebeci Sahili Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – KOCAELİ

Cebeci Sahili Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – KOCAELİ

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Cebeci Sahili Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Kamp Alanı Var mı? Piknik Yapılacak Yerler – Şemsiye & Şezlong Giriş Ücretleri? hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

                  Cebeci Sahili Hakkında Bilgiler                     

Cebeci Sahili, Kocaeli ili Kandıra ilçesi sınırlarında bulunmaktadır. Bölgenin En Büyük Plajına sahip olan bu yer Yüzmek, Kamp yapmak – Piknik ve Konaklama için en uygun yerdir.

Plaj, belediye tarafından işletilmekte ve Kamp yapma, Restoran, Cankurtaran, şemsiye şezlong kiralama hizmetleri de vermektedir. Cebeci Plajı, otalama 200 metre uzunluğunda 50 metre genişliğindedir. Plajın tamamı Kum olma özelliğine sahiptir.

Bu özellikleriyle bölgenin en büyük plajı konumundadır. Denizine girdiğinizde yaklaşık 50 metre kadar gittiğiniz de bile su seviyesi Dizlerini geçmiyor. Çocuklu Aileler için muhteşem bir denizi bulunmaktadır. Denizin hem sığ olması plajı tamamen kum olması çocuklu Aileler için tercih edilebilecek bir yerdir.
Cebeci sahibinin hemen üst tarafında sizlerin her türlü imkanı karşılayacak işletmeler bulunuyor. Yeme içme plaj malzemeleri marketler konaklama aklınıza ne gelirse bütün ihtiyaçlarınızı buradaki ismi bilindik mağazalardan karşılayabilirsiniz.

Cebeci Plajı Giriş Ücreti

Giriş ÜCRETSİZDİR.

          Cebeci Sahili Şemsiye & Şezlong Kiralama Ücreti  

Cebeci plajı sahiline geldiğinizde belediye tarafından sizlere karşı yani görevliler, Yerinizi seçtikten sonra fatura karşılığında Şemsiye ve Şezlong kiralıyorlar,
Şemsiye ücreti 25 TL
Şezlong ücreti 25 TL
2 şezlong + 1 Şemsiye Takımı 50 TL
Not: İsterseniz kendinizde şemsiye getirebilir kamp çadırı getirebilir uygun yerlere kurabilir ve denizin keyfini çıkartabilirsiniz.

(Fiyatlar 2023 yılı Haziran ayına aittir)

                 Cebeci Plajında Kamp Yapılır mı?                  

Evet Yapılır.

Cebeci sahilinde kamp yapmak mümkündür. Sahilin sol taraflarında Denizin hemen dibinde kamp çadırımızın kurabilir ve denizin tadını çıkartabilirsiniz. Kamp yapacaklar için Cebeci plajına giderken hemen sol tarafta büyük bir kamp alanı bulunuyor. Bu alanda hem kamp yapabiliriz hem de piknik yapma imkanı bulabilirsiniz.

               Cebeci Sahili Konaklama İmkanları                   

Cebeci sahibinin hemen üst tarafında bir çok apart otel, Butik Otel günlük kiralama yöntemi ile çalışıyor. Her Sezon da değişen fiyatlarla kiralanan bu evler günlük ortalama 500 – 1500 TL arasında fiyatlandırılmaktadır.

                     Cebeci Plajı’na Nasıl Gidilir?                            

Cebeci Sahili, Kocaeli ilinin Kandıra ilçesi sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Cebeci Sahiline Toplu Taşıma ile Nasıl Gidilir?

Körfez – Derince – İzmit – Kandıra Otogar – Cebeci arası hizmet veren 800C – 800CK hat numaralı  otobüslere binerek ulaşabilirsiniz.

İZMİT OTOGAR TEL : 0262 311 62 48

KANDIRA OTOGAR TEL : 0262 551 24 94

Şahsi aracı ile Gidecekler; Altta yerleştirdiğimiz harita yardımı ile gelebilirsiniz. Aracıyla gelecek olanlar burada ücretsiz otopark alanı bulunmaktadır.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.