Cevahir Aqua Heybeliada Giriş Ücreti 2023 – İSTANBUL

Cevahir Aqua Heybeliada Giriş Ücreti 2023 – İSTANBUL

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Cevahir Aqua Heybeliada  Nerede – Nasıl Gidilir – Şemsiye & Şezlong Giriş Ücretleri – Konaklama ve Yeme içme İmkanları Hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

                                Cevahir Aqua Nerede?                         

İstanbul ilinin Adalar ilçesi sınırları içerisinde Heybeliada olarak bilinen yerdedir. Heybeliada veya Halki, Prens adalarını kapsayan adalar ilçesinden biri ve İkinci En Büyük Adasıdır. Cevahir Aqua, Heybeliada’nın En Büyük ve En Donanımlı Aquaparkını içerisinde barındıran bir tesistir. Tesis, Yeşil ve Mavinin buluştuğu muazzam güzel bir yerdedir.

Tesis Hizmetleri

Deniz, Plaj, Şezlong, Şemsiye, Duş, WC, Soyunma Kabini, Kilitli Dolap, Yetişkin Aquapark,

Ücretsiz Tekne İmkanı (Heybeliada Sahilden Tesise geliş ve Tesisten Heybeliada Sahile bırakılıyor)

Not: Bostancı Tekne Servisi 24 Hazirandan itibaren başlıyor (Sabah 10:00 Akşam Dönüş 17:30)

Not: Dışarıdan Yemek Getirmek YASAKTIR. Tesis içerisinde yemek içme alanlarından gerekli ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

              Cevahir Aqua Giriş Ücreti 2023 Yılı                 

Yetişkin: Hafta içi 450 TL, Hafta sonu 600 TL

0-6 Yaş ÜCRETSİZDİR.

7-12 Yaş Arası %50 indirimlidir. (Hafta içi 225 TL Hafta sonu 300 TL)

(Not: Fiyatlar 2023 Yılı Haziran ayı itibariyle…)

                   Cevahir Aqua’ya Nasıl Gidilir?                    

İlk önce Heybeliada’ya Geleceksiniz, Heybeliada Sahilden tesise Tekne Ücretsiz olarak getirmektedir.

Heybeliada’ya ulaşım sağlamanız gerekmektedir. Heybeliada İskelesi’nden ücretsiz motor servisi ile ulaşım kolaylığı sağlar. Yaklaşık 30 dakikalık aralıklarla sefer yapılmaktadır.

                     Heybeliada’ya Nasıl Gidilir?                       

Heybeliada’ya gitmenin tek yolu denizyoludur. Özellikle yaz aylarında gün içinde binlerce kişinin ziyaret ettiği adalara İstanbul’un çeşitli iskelelerinden çok sayıda sefer düzenlenmektedir. Heybeliada ada vapurlarının en işlek noktalarından birisidir. Heybeliada’ya, Dentur, Turyol, Mavi Marmara, Prens Tur ve İstanbul Şehir Hatları ile ulaşabilirsiniz.

Heybeliada’ya Kadıköy’den Gidecekler;

Kadıköy-Heybeliada arasında iki şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Şehir hatları vapurları ya da Turyol firmasını kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir hatları gece saat 12.00’ye kadar hizmet vermektedir. Turyol tekneleri sabah 09.00 ile akşam 19.00 saatleri arasında karşılıklı sefer düzenlemektedir.

Heybeliada’ya Bostancı’dan Gidecekler;

Heybeliada’ya ulaşımın en hızlı ve kolay güzergâh Bostancı iskelesidir. Bostancı iskelesinden ulaşım için birçok seçenek bulunmaktadır.

Bostancı’dan Heybeliada’ya gelecekler;

Şehir hatları vapurları ya da Mavi Marmara firmasını kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Mavi Marmara firmasına ait tekneler sabah 6.40’dan itibaren ortalama olarak bir saatte bir sefer yaparak bu hizmetini gece 00.15’e kadar sürdürmektedir.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.