Anasayfa / Cafe - Restaurant / Çiğ Köfteci Ali Usta Nerede – Nasıl Gidilir?

Çiğ Köfteci Ali Usta Nerede – Nasıl Gidilir?

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Çiğ Köfteci Ali Usta Nerede – Nasıl Gidilir? İstanbul Gezilecek Yerler hakkında bilgiler vereceğiz.

‘’Çocuk Adam’’ Kelimesi ve sempatik tavırlarıyla adeta ilgi odağı olan Ali Usta, Kızgın haliyle de sevilen bir kişiliği vardır. Uzun Kuyruk bekleyerek tadabildiğiniz çiğ köftesi bir hayli lezzetlidir. Tabi bu damak zevki kişiden kişiye farklı olduğu için çiğ köftenin tadı konusunda çok fazla konuşmaya gerek diye düşünüyoruz. Ama şu ki sinirli ve sempatik hali ilgi çekiyor.

 Ayrıca, Şunu belirtmeden edemeyeceğiz. Çoğu yerde yediğiniz ve dürüm olarak verilen çiğ köfteciye göre dürümü baya dolgun, yufkası ince, Fiyatına göre gayet uygun.

Çiğ Köfteci Ali Usta Fiyatları 2020

Çiğköfte Dürüm Fiyatı 5 TL

Ayran 2 TL

Kola-Fanta : 3 TL

Şalgam Suyu 2.5 TL

Su 1 TL

Çiğ Köfteci Ali Usta Çalışma Saatleri;

Haftanın 7 günü hizmet veren bu mekan Saat 08.00-20.00 arası hizmet vermektedir.

Çiğ Köfteci Ali Usta iletişim;

Adres: Hobyar, Muhzirbaşı Sk. No:6, Fatih/İstanbul

Çiğ Köfteci Ali Usta’ya Nasıl Gidilir?

İstanbul ilinin Fatih ilçe sınırlarında bulunan Meşhur Çiğ Köfteci Ali Usta’ya Gitmek çok kolaydır. Eminönüne çok yakın bir konumda olduğundan dolayı Eminönünden yürüyerek 5 dakika içinde ulaşabilirsiniz.

OKUMALISIN  Bodrum Yel Değirmenleri Nerede – Nasıl Gidilir?

Eminönünden Gelecekler için, İstanbul Valiliği – Kapalı Çarşı istikametinde yürüdüğünüzde Ankara Caddesinde doğru sağa dönüp yukarı doğru çıktığınızda Muhzirbaşı Sokak’tan girdiğinizde Ali ustanın yerini göreceksiniz. (Muhzirbaşı Sokak, Turkcell ve Vadofone dükkanlarının tam ortasında kalıyor)

Marmaray- Sirkeci Tren istasyonunun hemen yakınındadır.

Vapur ile Gelecekler; En yakın durak olarak Kadıköy-Eminönü Hattı veya Eminönü-Beşiktaş Hattı ile çok rahat ulaşabilirsiniz.

Araç trafiğine kapalı bir yer de olduğundan dolayı aracınızı müsait bir otopark alanına bırakıp gitmelisiniz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

Bakmadan Geçme

Arhavi Ortacalar Çifte Köprü Nerede – Nasıl Gidilir – Artvin

Seyyahlar bu yazımızda sizlere Arhavi Ortacalar Çifte Köprü Nerede – Nasıl Gidilir – Artvin Gezilecek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir