Dağılcak Mesire Alanı Nerede- Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti

Dağılcak Mesire Alanı Nerede- Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Dağılcak Mesire Alanı Nerede- Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti –  Mangal & Piknik   hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

                               Dağılcak Tabiat Parkı                             

Dağılcak Tabiat Parkı, Adana İlinin Kozan ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Adana kent merkezine uzaklığı 91 kilometredir. Kozan ilçe merkezi ile mesafesi ise; 12,3 kilometredir.

Dağılcak Tabiat Parkı, aileniz ve arkadaşlarınızla beraber keyifli vakit geçirebileceğiniz bir bölgedir. Mesire sahası olarak da bilinen Dağılcak Tabiat Parkı, 2011 yılında Tabiat Parkı olarak ilan edilmiştir. Dağılcak Tabiat Parkı’nda günübirlik piknik ve gezi aktiviteleri gerçekleştirebilirsiniz. Burada mangal yapabilir veya restoran ve kafeden yöresel lezzetleri tadabilirsiniz. Kafe ve restoran menüleri bakımından beğeni toplamaktadır.

Ailenizle keyifli vakit geçirebileceğiniz güzel bir mesire alanıdır. Mesire alanı Çocuk parkı, Çardaklar Mescit, Tuvalet ve Mangal alanları mevcuttur. Ayrıca burada arabanızı park etmek için otopark da yer almaktadır. Burada çocuklar eğlenceli vakit geçirme şansına sahiptir. Yemyeşil doğası, temiz suyu, harika manzarası ile kafa dinlemek ve huzurlu vakit geçirmek isteyenlerin özellikle tercih ettiği bir yerdir. Buranın havası Adana merkeze göre oldukça serindir.

            Dağılcak Tabiat Parkı Giriş Ücretleri                

Giriş ücreti: 11 TL

İndirimli Giriş ücreti: 5,50 TL

Otomobil Giriş Ücreti: 33 TL

Minibüs Giriş Ücreti: 99 TL

Midibüs Giriş Ücreti: 165 TL

Otobüs Giriş Ücreti: 330 TL

                     Dağılcak Mesire Alanı Nerede?                   

Dağılcak Tabiat Parkı, Adana İlinin Kozan ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Adana kent merkezine uzaklığı 91 kilometredir. Kozan ilçe merkezi ile mesafesi ise; 12,3 kilometredir.

            Dağılcak Tabiat Parkı’na Nasıl Gidilir?             

Buraya hususi araç ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Dağılcak Tabiat Parkı’na toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanamamaktadır. Burası Adana – Sivas yolu üzerinde yer almaktadır. Hususi araç ile gelmek isteyenler konum bilgisini kullanarak ulaşım sağlayabilirler.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.