Darıca Bayramoğlu Halk Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti

Darıca Bayramoğlu Halk Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Darıca Bayramoğlu Halk Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti ? Hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

           Darıca Bayramoğlu Halk Plajı Nerede?               

Kocaeli ili Darıca ilçesi Bayramoğlu olarak bilinen mevkide bulunuyor. Bölgede yaşayan yöre halkı tarafından ilgi gösterilen bir yerdir.

Halk Plajı olması sebebiyle Belediye  Tarafından işletilen Girişi Ücretsiz bir yerdir. Plaj, 100 metre uzunluğunda 50 metre genişliğinde tamamı Kumludur. Denizi Çok sığ olmamakla birlikte yer yer derinleşiyor. Plajının kumlu olması özellikle çocuklu aileler için oldukça idealdir.

Plaja gelmeden bir şeyler almak isterseniz, plaja gelmeden 500 metre geride plaj malzemesi ve marketler bulunuyor, buradan ihtiyaçlarınızı alıp gitmenizi tavsiye ediyoruz. Bayramoğlu Plajı, Halk Plajı olması sebebiyle bay-bayan karışıktır. Bayanlar İçin ayrılmış Bayramoğlu Kadınlar Plajına gitmek isterseniz, yönlendirici tabelaları takip etmelisiniz.

Bayramoğlu Kadınlar Plajı Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ…

Bayramoğlu Halk Plajı Şemsiye – Şezlong Ücretleri 2023 

Plaja geldiğinizde belediye tarafından sizlere karşı yani görevliler, Yerinizi seçtikten sonra fatura karşılığında Şemsiye ve Şezlong kiralıyorlar,

Belde A.Ş. tasarrufunda işletilen halk plajlarındaki şezlong ve şemsiye kiralama ücretleri adet başına günlük 25 TL,  Takım olarak (1 şemsiye+2 şezlong) kiralığı günlük 50 TL, otopark ücreti günlük 25 TL, tuvalet ücreti ise 5 TL olarak belirlendi.

     Darıca Bayramoğlu Halk Plajı’na Nasıl Gidilir?    

Kocaeli ili Darıca ilçesi Bayramoğlu olarak bilinen mevkide bulunuyor.

Toplu taşıma işe gelecekler, Bayramoğlu 501 – 502 Numaralı minibüslere bindiğinizde sizleri tam plajın önününde indirecektir.

Şahsi aracı ile gelecekler, Altta bıraktığımız harita yardımı ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. (Haritada Altınköy Aile Plajı olarak gösterilmiş. )

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.