Anasayfa / GEZİLECEK YERLER / Darıca Bayramoğlu Halk Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti?

Darıca Bayramoğlu Halk Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti?

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere  Darıca Bayramoğlu Halk Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti ? Hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Bayramoğlu Halk Plajı Nerede?

Plaj, Kocaeli ili Darıca ilçesi Bayramoğlu olarak bilinen mevkide bulunuyor. Bölgede yaşayan yöre halkı tarafından ilgi gösterilen bir yerdir.

Bayramoğlu Halk Plajı Hakkında;

Halk Plajı olması sebebiyle Belediye  Tarafından işletilen Girişi Ücretsiz bir yerdir. Plaj, 100 metre uzunluğunda 50 metre genişliğinde tamamı Kumludur. Denizi Çok sığ olmamakla birlikte yer yer derinleşiyor. Plajının kumlu olması özellikle çocuklu aileler için oldukça idealdir.

Plaja gelmeden bir şeyler almak isterseniz, plaja gelmeden 500 metre geride plaj malzemesi ve marketler bulunuyor, buradan ihtiyaçlarınızı alıp gitmenizi tavsiye ediyoruz. Bayramoğlu Plajı, Halk Plajı olması sebebiyle bay-bayan karışıktır. Bayanlar İçin ayrılmış Bayramoğlu Kadınlar Plajına gitmek isterseniz, yönlendirici tabelaları takip etmelisiniz.

Bayramoğlu Kadınlar Plajı Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ…

Bayramoğlu Halk Plajı Şemsiye – Şezlong Ücretleri 2020;

Plaja geldiğinizde belediye tarafından sizlere karşı yani görevliler, Yerinizi seçtikten sonra fatura karşılığında Şemsiye ve Şezlong kiralıyorlar,

OKUMALISIN  İzmir Dikili Plajları - Dikili'de Denize Girilecek Yerler - Detaylı

Şemsiye ücreti…….. 10 TL

Şezlong ücreti…….. 10 TL

Bayramoğlu Halk Plajı’na Nasıl Gidilir?

Kocaeli ili Darıca ilçesi Bayramoğlu olarak bilinen mevkide bulunuyor.

Toplu taşıma işe gelecekler, Darıca-Bayramoğlu 501 – 502 Numaralı toplu taşıma araçlarına bindiğinizde sizleri tam plajın önününde indirecektir.

Şahsi aracı ile gelecekler, Altta bıraktığımız harita yardımı ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. (Haritada Altınköy Aile Plajı olarak gösterilmiş. )

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

Bakmadan Geçme

Eğirdir Yeşilada Nerede – Nasıl Gidilir – Yeşilada Gezilecek Yerler

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Eğirdir Yeşilada Nerede – Nasıl Gidilir – Neler Yapılır – Yeşilada Gezilecek Yerler hakkında bilgiler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir