Anasayfa / GEZİLECEK YERLER / Darıca Bayramoğlu Kadınlar Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Ücretler?

Darıca Bayramoğlu Kadınlar Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Ücretler?

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Darıca Bayramoğlu Kadınlar Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Şemsiye & Şezlong Ücretleri? hakkında bilgiler vereceğiz.

Darıca Bayramoğlu Kadınlar Plajı Hakkında;

Bayramoğlu Kadınlar Plajı, Kocaeli ilinin Darıca semtinde bulunuyor. Bu plaj haftanın yedi günü kadınlara yönelik hizmet verdiğinden dolayı kadınlar için tercih edilecek seçenekler arasında yer almaktadır. İstanbul’un Anadolu yakasına da yakın olduğu için İstanbul ilinden de çok sayıda ziyaretçi gelmektedir.

Plajı hafta sonu her plajda olduğu gibi aşırı yoğunluk yaşanmaktadır. Eğe imkânınız varsa hafta içi gelmeyi tercih ediniz. Girişinin ücretsiz olduğu bu yerde şemsiye ve şezlong kiralayarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Denizin yosunlu olduğunu söylemeliyiz ama biraz açıldıktan sonra hiç kalmıyor. Buranın diğer bir özelliği de hem denize girip hem piknik yapabileceğiniz bir alan olmasıdır. Sahili ince kumludur, denizin içi çakıldır. Plajda çalışanlar bayan personeldir, Plajda soyunma kabinleri ve duşluklar bulunuyor. Plaj içinde bulunan büfe sayesinde ihtiyacınız olan şeyleri alabilirsiniz. Veya Bayramoğlu ada içerisinde bulunan marketlerden ihtiyaçlarınızı alıp plaja gidebilirsiniz.

OKUMALISIN  Demokrasi ve Özgürlük Adası Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – 2021

Darıca Bayramoğlu Kadınlar Plajına, Gerek İstanbul’dan gerekse Kocaeli’nden Turlar eşliğinde de gelebilirsiniz, tur firmalarının paket programından yararlanıp İstanbul’dan gelebilirsiniz. Plaj girişinde kimlik kontrol zorunluluğu bulunuyor, ******************8 yaş üzeri erkek çocuklar plaja alınmamaktadır*******************************************

Darıca Bayramoğlu Kadınlar Plajı Giriş Ücreti;

Plaja giriş ücretsiz olup, sadece içeride kiralayacağınız Şezlong ve şemsiye ücretlidir.

Şemsiye 10 TL

Şezlong 10 TL Ücreti olarak alınmaktadır.

Darıca Bayramoğlu Kadınlar Plajına Nasıl Gidilir;

Kocaeli ilinin Darıca semti sınırları içerisinde bulunan bu plaja gitmek için ilk önce Darıca semtine gelmelisiniz, buradan sahil yönünde tuzla caddesi boyunca devam ettikten sonra fatih Sultan Mehmet caddesine geliniz, buradan sahil yönünde ilerleyiniz en sonunda yelken kaya caddesi tabelasını görünce sola dönerek Kadınlar plajına gelmiş olursunuz.

Otobüsle Gidecekler, Gebze Çoban Mustafa Paşa Cami önünden Kalkarak Darıca – Bayramoğlu istikametine devam eden 501 Numaralı yeşil otobüs ile Plaja yakın bir konuma kadar gidebilirsiniz.

Minibüsle gelecekler, Darıca semtinden bindikleri minibüsle Plaj durağında ve fazıl hüsnü dağlarca durağında inerek 2 dakikalık bir mesafeyle ulaşabilirler.

  • Darıca Bayramoğlu Kadınlar Plajı-Darıca arası 6 km,
  • Darıca Bayramoğlu Kadınlar Plajı-Kocaeli arası 73 km,
  • Darıca Bayramoğlu Kadınlar Plajı-Tuzla Arası 20 km
  • Darıca Bayramoğlu Kadınlar Plajı-Pendik arası 27 km uzaklıktadır.
OKUMALISIN  Serbostanı Mustafa Ağa Cami Nerede - Nasıl Gidilir?

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

Bakmadan Geçme

Sasalı Piknik Alanı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Sasalı Kent Ormanı

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Sasalı Kent Ormanı – Piknik Alanı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir