Davraz Kayak Merkezi 2021 yılı Fiyatları – Ekipman Kiralama Ücretleri

Davraz Kayak Merkezi 2021 yılı Fiyatları – Ekipman Kiralama Ücretleri

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Davraz Kayak Merkezi 2021 yılı Fiyatları – Telesiyej – Ekipman Kiralama Ücretleri  hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

         Davraz Kayak Merkezi Hakkında Kısa Bilgi     

Isparta Davraz Dağı, Göller Yöresi Bölgesinde bulunmaktadır. Eğirdir ve Kovada Gölleri arasında bulunan ve kış sporlarının yapıldığı dağlarımız dandır. Davraz dağının yüksekliği 2635 metredir. Isparta Davraz Kayak Merkezi; Bursa Uludağ ve Bolu Kartalkaya’da bulamayacağınız uzunluktaki pistleri ile kayakçıların göz bebeği haline gelmiştir. Davraz Kayak Merkezi  bu haliyle diğer kayak merkezlerinden bir eksiği yoktur. Sadece biraz tesisteki ekipmanlar biraz yavaş çalışıyor. aşırı kalabalık olmaması da ayrı bir güzellik rahat rahat kayabiliyorsunuz.

Davraz Kayak Merkezi Hakkında Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ…..

                 Davraz Kayak Merkezi 2021 Ücretleri        

     Davraz Kayak Merkezi 2021 Skipass Ücretleri    

Günlük sınırsız ve öğrenci skipass tarifesinin tamamen kaldırıldığı dikkat çeken Davraz Kayak Merkezi’nde skipass biletlerinde kontür sistemine geçilmiş.

OKUMALISIN  Eyüp Sultan'da Gezilecek En Güzel 10 Yer - İstanbul Gezi Rehberi? 

1 Çıkış: 15 TL

8 Çıkış: 100 TL

15 Çıkış: 175 TL

30 Çıkış: 300 TL

50 Çıkış: 450 TL

75 Çıkış: 600 TL

100 Çıkış: 700 TL

Skipass Depozito Ücreti: 50 TL

Teleferik Günlük 80 TL,

10 Biniş 60 TL

NOT: Alınan biletler tüm sezon boyunca istenildiği zaman kullanılabildiği gibi, süre kısıtlaması olmadan kullanılabiliyor.    1. derece şehit yakınlarına, gazilere, engellilere ve 0-7 yaşındaki misafirlerimize, alınan biletler aynı gün iade edilmek kaydıyla 50 TL. Depozito ücreti karşılığında skipass biletleri ücretsiz olarak verilmektedir.

     Davraz Kayak Merkezi Ekipman Fiyatları 2021     

Kayak Takımı Kiralama 50 TL,

Snowboard Kiralama 60 TL – Kıyafeti 50 TL

              Davraz Kayak Merkezine Nasıl Gidilir?        

Isparta Davraz Kayak Merkezine , şehir merkezinden kendi şahsi araçlarınızla veya dolmuşa binerek ulaşımı sağlayabilirsiniz. İl dışından gelecekler isi hava yoluyla veye kendi araçlarıyla gelebilirler. İl kültür ve turizm müdürlüğü önünden servisler kalkmaktadır.; Sabah 08:00 ‘ dan itibaren servis bulabilirsiniz.

OKUMALISIN  Edirne Uzunköprü Nerede-Nasıl Gidilir?

Isparta Şehir Merkezine: 26 km , Eğirdir Şehir Merkezine: 30 km , Antalya İl Merkezine: 150 km, İzmir Şehir Merkezine: 420 km , Ankara Şehir Merkezine: 450 km

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.