Davraz Kayak Merkezi 2022-2023 Yılı Fiyatları – Ekipman Kiralama Ücreti

Davraz Kayak Merkezi 2022-2023 Yılı Fiyatları – Ekipman Kiralama Ücreti

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Davraz Kayak Merkezi 2022 – 2023 Yılı Fiyatları – Telesiyej – Ekipman Kiralama Ücretleri  hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

         Davraz Kayak Merkezi Hakkında Kısa Bilgi     

Isparta Davraz Dağı, Göller Yöresi Bölgesinde bulunmaktadır. Eğirdir ve Kovada Gölleri arasında bulunan ve kış sporlarının yapıldığı dağlarımız dandır. Davraz dağının yüksekliği 2635 metredir. Isparta Davraz Kayak Merkezi; Bursa Uludağ ve Bolu Kartalkaya’da bulamayacağınız uzunluktaki pistleri ile kayakçıların göz bebeği haline gelmiştir. Davraz Kayak Merkezi  bu haliyle diğer kayak merkezlerinden bir eksiği yoktur. Sadece biraz tesisteki ekipmanlar biraz yavaş çalışıyor. aşırı kalabalık olmaması da ayrı bir güzellik rahat rahat kayabiliyorsunuz.

Davraz Kayak Merkezi Hakkında Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ…..

                 Davraz Kayak Merkezi 2022-2023 Yılı Ücretleri        

     Davraz Kayak Merkezi 2022 – 2023 Yılı Skipass Ücretleri    

Günlük sınırsız ve öğrenci skipass tarifesinin tamamen kaldırıldığı dikkat çeken Davraz Kayak Merkezi’nde skipass biletlerinde kontür sistemine geçilmiş.

1 Çıkış: 30 TL

10 Çıkış: 275 TL

20 Çıkış: 500 TL

40 Çıkış: 900 TL

60 Çıkış: 1200 TL

100 Çıkış: 1750 TL

Skipass Depozito Ücreti: 50 TL

NOT: Alınan biletler tüm sezon boyunca istenildiği zaman kullanılabildiği gibi, süre kısıtlaması olmadan kullanılabiliyor.    1. derece şehit yakınlarına, gazilere, engellilere ve 0-7 yaşındaki misafirlerimize, alınan biletler aynı gün iade edilmek kaydıyla 50 TL. Depozito ücreti karşılığında skipass biletleri ücretsiz olarak verilmektedir.

     Davraz Kayak Merkezi Ekipman Fiyatları 2022 – 2023 Yılı    

Kayak Takımı Kiralama 150TL,

Snowboard Kiralama 150TL 

Kayak Kıyafeti 100-150 TL

              Davraz Kayak Merkezine Nasıl Gidilir?        

Isparta Davraz Kayak Merkezine , şehir merkezinden kendi şahsi araçlarınızla veya dolmuşa binerek ulaşımı sağlayabilirsiniz. İl dışından gelecekler isi hava yoluyla veye kendi araçlarıyla gelebilirler. İl kültür ve turizm müdürlüğü önünden servisler kalkmaktadır.; Sabah 08:00 ‘ dan itibaren servis bulabilirsiniz.

Isparta Şehir Merkezine: 26 km , Eğirdir Şehir Merkezine: 30 km , Antalya İl Merkezine: 150 km, İzmir Şehir Merkezine: 420 km , Ankara Şehir Merkezine: 450 km

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.