Değirmenağzı MTA Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Düzce

Değirmenağzı MTA Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Düzce

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Değirmenağzı MTA Plajı Nerede – Nasıl Gidilir – Şemsiye & Şezlong – Giriş Ücretleri hakkında bilgiler vereceğiz.

                 Değirmenağzı MTA Plajı Nerede?                  

Değirmenağzı MTA Plajı, Düzce ilinin Akçakoca İlçesinde Hacı Yusuflar Mahallesi sınırları içerisinde bulunan, yeşil ve mavinin kol kola verip gelen misafirlerine keyifli anlar yaşattığı bir yerdir burası.

         Değirmenağzı MTA Plajı Hakkında Bilgiler        

Akçakoca ilçesi, Karadeniz bölgesinin denize girilen gözde yerlerindendir. Denizi, kumu, balıkçıları, her mevsim bulabileceğiniz balık çeşitleri, gün batımı, mimarisi, dağ çileği, kestane balı, fındığı, muhteşem plajları, yemyeşil bitki dokusu, piknik ve mesire alanları, oyun alanları, Kalesi, mağarası, şelaleleri ve yöresel tatlarıyla Akçakoca’ya gelen misafirlerini ağırlamaktadır.

Akçakoca Plajlarının en önemli özelliği, dünyada ender rastlanan siyah inci taneli kumsalları ve bazı plajlarının mavi bayraklı plajları olmasıdır. Siyah ince taneli olma özelliği kumun üzerimize yapışmamasıdır.

Değirmenağzı MTA Plajından bahsedecek olursak; geniş bir kumsala sahip olması, akvaryum misali berrak denizi, muhteşem doğası ve çevresindeki eğlence alanlarıyla bilinmektedir. Değirmenağzı plajının hemen derinleşen bir yapısı olması sebebiyle çocuklu aileler tarafından çok ilgi görmüyor, daha çok Gençlerin tercih ettiği bir plajdır desek yanlış olmaz, Değirmenağzı Plajı’nda, genç ve dinamik bir tatil yapmak isteyenlerin uğrak yeridir.

             Değirmenağzı MTA Plajı Giriş Ücreti              

Değirmenağzı MTA Plajı’na Giriş ÜCRETSİZDİR.

         Değirmenağzı MTA Plajı’na Nasıl Gidilir?         

Değirmenağzı MTA Plajı, Düzce ilinin Akçakoca İlçesinde Hacı Yusuflar Mahallesi sınırları içerisinde bulunmaktadır. Akçakoca İlçe merkezinden batı yönünde, İstanbul caddesinden devam ettiğinizde Akçakoca öğretmen evinin tam arkasında bulunmaktadır. Yeri ve Konumu itibariyle kolay bunabilinecek bir yerdedir.

Düzce Merkez ile Akçakoca arası 41 km,  yaklaşık 55 dakika sürmektedir.

İstanbul’dan aracıyla gelecekler; İstanbul’dan Akçakoca yaklaşık 260 km, ortalama 3 saatte gelebilirsiniz. Sırasıyla, Gebze, Sapanca, Hendek, Cumayeri, Düzce istikametinden sonra Düzce iline dönmelisiniz. Daha sonra Düzce-Akçakoca yolundan Tabelalar yardımıyla ulaşabilirsiniz.

Ankara’dan aracıyla gelecekler, Ankara‘dan Akçakoca ise 275 km sürüyor. Eğer arabanız varsa yaklaşık 3 saatte Akçakoca’ya varılıyor. Ankara’dan sırasıyla Susuz çevre yolundan veya eski yoldan Gerede-Bolu yolunu takip ederek Bolu-Kaynaşlı-Düzce yolunda ilerleyiniz. Daha sonra Düzce-Akçakoca yolundan Tabelalar yardımıyla ulaşabilirsiniz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.