Demircili Koyu Kamp Alanı Nerede – Nasıl Gidilir – Urla – İzmir?

Demircili Koyu Kamp Alanı Nerede – Nasıl Gidilir – Urla – İzmir?

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Demircili Koyu Kamp Alanı Nerede – Nasıl Gidilir  – Neler Yapılır – Koy & Plaj?  hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

                   Demircili Koyu Kamp Alanı Hakkında               

Demircili Koyu Kamp Alanı, İzmir ilinin Urla ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. İzmir şehir merkezine yaklaşık olarak 60 km uzaklığa sahiptir. Urla’nın merkezine 20 kilometre uzaklıkta bulunur.

İzmir’de yaşayan insanların yaz aylarında en fazla günü birlik olarak kaçtığı yerlerden birisi Urla’dır. Demircili Koyu ise yakın çevrenin özellikle hâkim olduğu bir yer. Suyunun biraz soğuk fakat bir akvaryum gibi olduğu, tertemiz ve masmavi suları ile ön plana çıkıyor. Bu bölgede isterseniz kayalıkların olduğu yerlere, plaja ya da karavan ve çadırlar için ayrılmış özel bölgelere kamp atabilirsiniz.

Demircili Köyü, yeşil ve mavinin güzelliğini birlikte görebileceğiniz ender yerler arasında bulunmaktadır. Bakir doğasını korumayı başarmıştır. Alanda ücretli kamp alanı da mevcuttur. Ücretli bölümde bulunan tesisten WC, soyunma kabini, duş, şezlong, şemsiye ve yeme-içme gibi ihtiyaçlar karşılanabilir. Ancak ben ücret ödemek istemiyorum diyorsanız hemen yan tarafındaki taşlık alana da çadırınızı kurabilirsiniz.

OKUMALISIN  Mavigöl Kuzalan Şelalesi Nerede - Nasıl Gidilir - Giriş Ücreti - Giresun

                      Demircili Koyu Kamp Alanı Nerede?              

Demircili Koyu Kamp Alanı, İzmir ilinin Urla ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. İzmir şehir merkezine yaklaşık olarak 60 km uzaklığa sahiptir. Urla’nın merkezine 20 kilometre uzaklıkta bulunur.

             Demircili Koyu Kamp Alanı’na Nasıl Gidilir?       

Buraya toplu taşıma ya da hususi araç ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Buraya ulaşmak için ilk önce Urla ilçesine ulaşmanız gerekir. Hususi aracıyla gelenlerin çeşme otobanından çeşme yönüne gitmeleri gerekmektedir. Karaburun sapağında otoyoldan ayrılarak demircili köyü tabelası yönünde giderek ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca merkezden minibüslerle plaja kadar ulaşma şansına sahipsiniz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.