Demircioğlu Camping Nerede – Nasıl Gidilir – Bungalov – Kamp – Ücret

Demircioğlu Camping Nerede – Nasıl Gidilir – Bungalov – Kamp – Ücret

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda  Demircioğlu Camping Nerede – Nasıl Gidilir – Kamp Alanı -Bungalov Ev – Ücretleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

          Demircioğlu Camping Hakkında Bilgiler           

Demircioğlu Camping, Edirne ilinin Keşan ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Keşan ilçesine bağlı olan Mecidiye köyünde bulunmaktadır. Edirne il merkezine 138 km mesafededir. Keşan ilçe merkezine ise yaklaşık olarak 28 km mesafede bulunmaktadır.

Demircioğlu Kamp alanı, doğa ile iç içe olmak isteyenlerin yoğun olarak ziyaret ettiği bir yer olarak karşımıza çıkmaktadır. Doğa ile iç içe olan 600 yıllık çınar ağaçları bulunan bir kamp alanıdır.   Kamp yapmak isteyenler, Bungalov ya da Butik otelde kalmak isteyenler için kesinlikle tavsiye edeceğim bir yer. Suyun üzerinde kurulu olan masalarda kahvaltı keyfi denemeye değer. Hem kahvaltısı hem de manzarası çok etkileyici. Çay-Kahve içerek bu keyifli mekanın tadını çıkartabilirsiniz. Su üzerinde yüzen ördekler, tavuklar ve köpekler ile burası doğal yaşam alanı. Yiyecek içecek hizmeti ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz imkanlar bulunmaktadır. Dışarıdan yiyecek ve içecek getirmek yasak. Gece geç saatlere kadar açık kafesi bulunuyor.

Ayrıca buraya günü birlik gelip, restoran kısmındaki aktivitelerden yararlanabilirsiniz. Okçuluk, Kano ile gezinti, ATV motor turu ve Tüplü Dalış Yapma şansına sahipsiniz.

       Demircioğlu Camping Bungalov Ev Ücretleri       

Demircioğlu Camping Bungalov Ev 2023 Yılı Fiyat Listesi

Toplamda 12 adet Bungalov Ev var, Evlerin içerisinde Tuvalet, Duş, Klima bulunuyor.

Bungalov Ev konaklama ücreti kişi başı kahvaltı dahil

2 Kişilik Ev Hafta içi 2300 TL, Hafta sonu 2500 TL

2/4/5 kişilik Bungaovlarda Kişi Başı ücret Hafta İçi 1150 TL, Hafta sonu 1250 TL

(Bungalov Evleri göl kenarındadır ve içlerinde wc, duşluklar ve klima bulunmaktadır. Mutfak ve dolap yok. )

    Demircioğlu Camping Verilen Diğer Hizmetler       

Okçuluk , Kano ile gezinti, ATV motor turu, Tüplü dalış 

 İletişim Numarası 0535 516 35 09

                 Demircioğlu Camping Nerede?                         

Demircioğlu Camping, Edirne ilinin Keşan ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Keşan ilçesine bağlı olan Mecidiye köyünde bulunmaktadır. Edirne il merkezine 138 km mesafededir. Keşan ilçe merkezine ise yaklaşık olarak 28 km mesafede bulunmaktadır.

             Demircioğlu Camping’e Nasıl Gidilir?                

Buraya toplu taşıma ya da hususi araç ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Toplu taşıma ile gelmek isteyenler, öncelikle Keşan ilçesine gelmelidir. Edirne Keşan ilçe otobüs otogarı ve köy garajından Erikli/Mecidiye köy minibüsleri ile ulaşım imkanı bulunmaktadır.

Hususi araç ile gelmek isteyenler, Keşan ilçe merkezinden Mecidiye Yolunu kullanarak rahatlıkla ulaşım sağlayabilirler. Mecidiye köyüne varmadan sağda tabelaları göreceksiniz.

Navigasyon ile gelmek isterseniz, Altta bulunan Harita yardımıyla kolayca ulaşabilirsiniz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.