Demircioğlu Camping Nerede – Nasıl Gidilir – Bungalov – Kamp?

Demircioğlu Camping Nerede – Nasıl Gidilir – Bungalov – Kamp?

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere  Demircioğlu Camping Nerede – Nasıl Gidilir – Kamp Alanı ve Bungalov Evler? hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Demircioğlu Camping Hakkında? 

Demircioğlu Camping, Edirne ilinin Keşan ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Keşan ilçesine bağlı olan Mecidiye köyünde bulunmaktadır. Edirne il merkezine 138 km mesafededir. Keşan ilçe merkezine ise yaklaşık olarak 28 km mesafede bulunmaktadır.

Demircioğlu Kamp alanı, doğa ile iç içe olmak isteyenlerin yoğun olarak ziyaret ettiği bir yer olarak karşımıza çıkmaktadır. Doğa ile iç içe olan 600 yıllık çınar ağaçları bulunan bir kamp alanıdır.   Kamp yapmak isteyenler, Bungalov ya da Butik otelde kalmak isteyenler için kesinlikle tavsiye edeceğim bir yer. Suyun üzerinde kurulu olan masalarda kahvaltı keyfi denemeye değer. Hem kahvaltısı hem de manzarası çok etkileyici. Çay-Kahve içerek bu keyifli mekanın tadını çıkartabilirsiniz. Su üzerinde yüzen ördekler, tavuklar ve köpekler ile burası doğal yaşam alanı. Yiyecek içecek hizmeti ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz imkanlar bulunmaktadır. Dışarıdan yiyecek ve içecek getirmek yasak. Gece geç saatlere kadar açık kafesi bulunuyor.

OKUMALISIN  Bir Yeryüzü Şaheseri Datça Nerede - Nasıl Gidilir?

Ayrıca buraya günü birlik gelip, restoran kısmındaki aktivitelerden yararlanabilirsiniz. Okçuluk, Kano ile gezinti, ATV motor turu ve Tüplü Dalış Yapma şansına sahipsiniz.

Demircioğlu Camping Bungalov Ev Ücretleri

Toplamda 12 adet Bungalov Ev var, Evlerin içerisinde Tuvalet, Duş, Klima bulunuyor.

 • Bungalovlar konaklama ücreti kişi başı 200 TL (kahvaltı dahil)
 • VIP olan Teraslı ev Fiyatı 600 TL
 • Butik Otel konaklama ücreti kişi başı 130 TL (kahvaltı dahil)
 • Not: Bungalov 2 -3 ve 6 kişiliktir.(m2 göre değişiyor) Butik Oteller 2 ve 3 kişiliktir
 • (Bungalov Evleri göl kenarındadır ve içlerinde wc, duşluklar ve klima bulunmaktadır. Mutfak ve dolap yok. )
 • Oba Çadırı toplamda 20 Adet olup, Kişi başı 100 TL’dir. (Kahvaltı dahil değil) Tuvalet-Duş ortak kullanımdır.

Çadır günlük Kişi başı= kendi çadırınızı getirirseniz 30 TL ücret ödüyorsunuz. Çadır işletmeye ait olursa 60 TL ücret ödemeniz gerekmektedir.

Demircioğlu Camping Verilen Diğer Hizmetlerin Ücretleri

 • Okçuluk 10 atış: 15 TL (Eğitim dahil)
 • Kano ile gezinti 15 dakika= tek kişilik kano 20 TL iken çift kişilik kano 30 TL dir.
 • ATV motor turu 5 km parkur tek kişi 60 TL iken iki kişi 80 TL ücrete tabidir.
 • Tüplü dalış Deneme dalışı= 150 TL
 • Tüplü dalış Tek Yıldız veya Çift Yıldız brove 1.200 TL olarak ücretlendirilmiştir.
 • Konaklama dışı serpme kahvaltı 40 TL
OKUMALISIN  Adıyaman Kalesi Nerede – Nasıl Gidilir?

 İletişim Numarası 0535 516 35 09

Demircioğlu Camping Nerede?

Demircioğlu Camping, Edirne ilinin Keşan ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Keşan ilçesine bağlı olan Mecidiye köyünde bulunmaktadır. Edirne il merkezine 138 km mesafededir. Keşan ilçe merkezine ise yaklaşık olarak 28 km mesafede bulunmaktadır.

Demircioğlu Camping Nasıl Gidilir?

Buraya toplu taşıma ya da hususi araç ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Toplu taşıma ile gelmek isteyenler, öncelikle Keşan ilçesine gelmelidir. Edirne Keşan ilçe otobüs otogarı ve köy garajından Erikli/Mecidiye köy minibüsleri ile ulaşım imkanı bulunmaktadır.

Hususi araç ile gelmek isteyenler, Keşan ilçe merkezinden Mecidiye Yolunu kullanarak rahatlıkla ulaşım sağlayabilirler. Mecidiye köyüne varmadan sağda tabelaları göreceksiniz.

Navigasyon ile gelmek isterseniz, Altta bulunan Harita yardımıyla kolayca ulaşabilirsiniz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.