Denizli Kayak Merkezi 2023 Yılı Fiyatları – Ekipman Kiralama Ücretleri

Denizli Kayak Merkezi 2023 Yılı Fiyatları – Ekipman Kiralama Ücretleri

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Denizli Kayak Merkezi 2022 Yılı Fiyatları – Telesiyej – Ekipman Kiralama Ücretleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

       Denizli Kayak Merkezi Hakkında Kısa Bilgiler    

Denizli şehir merkezine 85 kilometre uzaklıktaki tesislerde acemi, orta seviye ve profesyoneller için 12 kilometre uzunluğunda 3 pist bulunuyor. Kayakseverlere kesintisiz kayak ve snowboard imkânı sunan Denizli Kayak Merkezi’nde saatte bin 500 kişi taşıma kapasiteli iki telesiyej ve teleski hizmet veriyor. En uzunu 1700 metre, ikincisi 1500 metre, üçüncüsü ise 700 metrelik olmak üzere 3 adet mekanik tesis hattı (II Telesiyej ve I Teleski) vardır. Bunun dışında burada, 2 telesiyej, 1 teleski ve yürüyen bant bulunuyor.

       Denizli Kayak Merkezi 2022 – 2023  Yılı Fiyatları       

 Kayak Takımı ve Tesisisat Kiralama Ücretleri 2022 – 2023 Yılı  

           Kayak Merkezim İletişim Numaraları         

TEL: 0 531 030 68 91- 0 530 257 66 66

Kayak Merkezimize kendi imkanları ile servis kullanarak ulaşmak isteyenler aşağıdaki telefon numaraları ile iletişime geçebilir.

Denizli Kayak Merkezi, Pistler, Konaklama İmkanları, Ekipman Fiyatları, Teleski Ücretleri ve bir çok konu hakkında detaylı bilgi almak için TIKLAYINIZ…

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.