Dikili Fame Beach Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – İZMİR

Dikili Fame Beach Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – İZMİR

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda Dikili Fame Beach Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Restoran – Yemeler hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

                            Dikili Fame Beach Nerede?                    

İzmir ilinin Dikili ilçe sınırlarında yer almaktadır. İzmir’den 115 km Dikili merkeze 10 km uzaklıkta bulunmaktadır. Bademli Köyü merkezine 2 km’lik mesafede yer alır.

             Dikili Fame Beach Hakkında Bilgiler              

Tesis içinde restoran, kafe, duş, soyunma kabini, tuvalet, şezlong ve şemsiye bulunuyor. Bölgenin denizi ve doğası oldukça güzel. Plajı ince beyaz kumdan oluşmaktadır.  Deniz suları serin ve berrak bir yapıya sahiptir. Kumsalı çocuklar için de uygun bir yapıya sahiptir.

Burası konaklama hususunda özel bir yere sahiptir. Çünkü burada doğal güzelliğe güzellik katan Bungalow evleri bulunmaktadır. Burada elektrik, su, duş, wc gibi birçok hizmet bulunmaktadır.

Not: Haftasonları ve Bayram Tatillerinde her yer gibi burası da biraz yoğun oluyor. Erken girmekte fayda var…

           Dikili Fame Beach Giriş Ücreti 2024 Yılı         

Fame Beach’in bulunduğu yere giriş ücreti 300 TL (2024 Yılı) olarak belirlenmiştir. Giriş Ücretine Şemsiye & Şezlong Fiyatı dahildir.

Loca isterseniz 400 – 700 TL arası ve geniş yataklı gölgelik, size ait bir bölümünüz oluyor.

                  Dikili Fame Beach’e Nasıl Gidilir?             

Plaj, İzmir ilinin Dikili ilçe sınırlarında yer almaktadır. İzmir’den 115 km Dikili merkeze 10 km uzaklıkta bulunmaktadır. Bademli Köyü merkezine 2 km’lik mesafede yer alır.

Beach’e ulaşmak için toplu taşıma veya hususi aracınızı kullanabilirsiniz. Buraya ulaşmak için ilk önce Dikili ilçesine ulaşmak gerekir. Buradan otogarda kalkan Bademli Köyü servisleriyle ulaşım sağlayabilirsiniz. Hususi aracıyla gelenler ise tabelalar yardımıyla ulaşım sağlayabilirler. Yolun kötü olması ulaşımda sıkıntı bir takım sıkıntılar yaratmaktadır. Yolun belirli bir kısmı toprak yoldur.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

  1. Yeşim Kırac dedi ki:

    Kurulduğu günden bu yana her yaz geliyoruz. Her sene daha kötüye gidiyor ve giriş fiyatı yükseliyor. Cevre temizliği çok kötü bir gün önceki müşterilerin artıkları ertesi gün görebiliyorsun. Senelerdir Tuvaletinden şikayet etmemize rağmen 2021 yazındayız Tuvalettler ve soyunma kabinleri iptidai .

    Böylesi güzel bir doğa harikasının böyle kötü hizmet anlayışında yönetilmesi için çok üzgünüm:(