Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa / Ege Bölgesi / Dikili Fame Beach Nerede-Nasıl Gidilir?

Dikili Fame Beach Nerede-Nasıl Gidilir?

Seyyahlar bu yazımızda sizlere Dikili Fame Beach Nerede-Nasıl Gidilir? – İzmir Dikili Gezi Rehberi hakkında bilgiler vereceğiz.

Dikili Fame Beach

Fame Beach Plajı İzmir ilinin Dikili ilçe sınırlarında yer almaktadır. İzmir’den 115 km Dikili merkeze 10 km uzaklıkta bulunmaktadır. Bademli Köyü merkezine 2 km’lik mesafede yer alır.

Fame Beach’in bulunduğu yere giriş ücreti 25 ₺ olarak belirlenmiştir. Tesis içinde restoran, kafe, duş, soyunma kabini, tuvalet, şezlong ve şemsiye bulunuyor. Bölgenin denizi ve doğası oldukça güzel. Plajı ince beyaz kumdan oluşmaktadır.  Deniz suları serin ve berrak bir yapıya sahiptir. Kumsalı çocuklar için de uygun bir yapıya sahiptir.

Burası konaklama hususunda özel bir yere sahiptir. Çünkü burada doğal güzelliğe güzellik katan Bungalow evleri bulunmaktadır. Burada elektrik, su, duş, wc gibi birçok hizmet bulunmaktadır.

Dikili Fame Beach Nerede ve Nasıl Gidilir?

Fame Beach Plajı İzmir ilinin Dikili ilçe sınırlarında yer almaktadır. İzmir’den 115 km Dikili merkeze 10 km uzaklıkta bulunmaktadır. Bademli Köyü merkezine 2 km’lik mesafede yer alır.

OKUMALISIN  Niksar Ulu Cami Nerede-Nasıl Gidilir?

Fame Beach ulaşmak için toplu taşıma veya hususi aracınızı kullanabilirsiniz. Buraya ulaşmak için ilk önce Dikili ilçesine ulaşmak gerekir. Buradan otogarda kalkan Bademli Köyü servisleriyle ulaşım sağlayabilirsiniz. Hususi aracıyla gelenler ise tabelalar yardımıyla ulaşım sağlayabilirler. Yolun kötü olması ulaşımda sıkıntı bir takım sıkıntılar yaratmaktadır.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

Bakmadan Geçme

Yeşil Türbe Nerede-Nasıl Gidilir?

Seyyahlar bu yazımızda sizlere Yeşil Türbe Nerede – Nasıl Gidilir? – Bursa Gezi Rehberi hakkında bilgiler vermeye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir