Dinozor Park Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – ADANA

Dinozor Park Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – ADANA

Sevgili Seyyahlar bu yazımızda sizlere Dinozor Park Nerede – Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti –  Ziyaret Saatleri  Hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

                 Dinozor Park Hakkında Bilgiler                      

Adana ilinin Çukurova ilçe sınırlarında (Tüyap Fuar Alanı) karşısında bulunan genel olarak Çocuklara ve Çocuklu ailelere hitap eden bir yerdir. Bu park içerisinde Özellikle çocukların büyük ilgi gösterdiği Dinozorlar, Akülü Arabalar, At Binme Alanları ve oyun Alanları bulunmaktadır.

Dinozor Park, yaklaşık olarak 33.000 m2’lik bir alana sahiptir. Parkta yeryüzünde yaşamış ve En Büyüğü 62 metre uzunluğunda 2 Dinozor dahil sese ve Harekete duyarlı 50’den fazla maket dinozor bulunuyor. Ayrıca; Parkta Neler Bulunuyor derseniz, 2 Adet Masal Ağacı, Poni ve Midili Atlara belirli bir ücret karşılığında binebiliyorsunuz.  Top havuzu, Akülü Arabalar, cafeteryalar, oyuncak mağazası, 1 adet ışıklarıyla ve suyun eşsiz dansıyla büyüleyen süs havuzu, kum havuzu, Kamelya ve 3 adet çeşitli oyun parkı bulunuyor.

                       Dinozor Park Giriş Ücreti                             

Park Giriş Ücreti 2023 Yılı

Tam ………….: 20 TL
İndirimli …..: 15 TL
0-3 Yaş Arası Ücretsiz
                                Ziyaret Saatleri                                        

Parkı, 08.00 – 20.00 Saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz.

                                İletişim Bilgileri                                       

Adres: 100.yıl mahallesi 85183 sokak No: 7 (Tüyap Fuar Alanı Karşısı) Çukurova – ADANA

Tel: (0322) 256 37 37

                   Dinozor Park’a Nasıl Gidilir?                           

Adana ilinin Çukurova ilçesine bağlı 100. Yıl Mahallesinde bulunmaktadır. Buraya Gitmek için şehir merkezinden kalkan 100. Yıl Mahalle servisleri ile veya yakınından geçen 142 – 188 – 8A Numaralı Toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Gezilecek Yerler Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel gezilerden ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Değerli Okuyucularımız yazılarımızda kullandığımız resimlerin birçoğu bize ait olsa da okuyucularımızdan gelen ve internet ortamından resimler de alınarak yazılarımıza eklenmiştir. Resimlerden dolayı herhangi bir telif durumda bizlere direk İLETİŞİM ' e tıklayarak bize bildirirseniz size ait olan resimlerinizi kaldırabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.